Tatabánya – Kisvárda 1:1 (vége) | Ajka – Gyirmót 1:2 (vége) | Békéscsaba – Sopron 2:0 (vége)
– Cegléd 3:0 (vége)
3:0 (0:0)
Ceglédi VSE
szombat 29.03.2014, 15:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Az első félidőben tapasztalt többé-kevésbé kiegyenlített játék a második félidőben sehol nem volt, a Vasas a második játékrészben felőrölte ellenfelét és teljesen megérdemelten tartotta hazai pályán a három pontot. Vereségével a Cegléd maradt a kiesőzónában, a bennmaradáshoz a mai játéknál többet kell mutatniuk.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (16:59:59)

90+2
    Tisza nagyot harcolt még elől a hazaiak védőjével, beadnia nem sikerült a labdát. A Vasas támadhat.

90
    Két perc lesz a ráadás.

88
    A hazaiak ívelték hosszan előre a labdát, Miski jött a kapuból és összeszedte.

87
    A hazaiak különösebben már nem erőltetik a támadást, a Cegléd pedig nem jut helyzetig.

85
    A hazaiak tizenhatosára beívelt labda már lesen találta a vendégek játékosát, szabadrúgás kifelé.

83
    Kenderes fejezte be lövéssel a vendégek támadását, 20 méterről csúnyán fölé-mellé lőtte.

82
    A becsületgólért hajt a Cegléd, feljebb tolták játékukat, komoly helyzetig azonban nem jutnak.

80
    A Vasas gólt szerzett!
    Szegény Miski Zoltán! A vendégek kapusa a két gól ellenére nem védett rosszul, most azonban egy ártalmatlan hazaadásnál hatalmas lyukat rúgott, a labdára lecsapó CSEKE BENJÁMIN könnyedén elvitte mellette, majd közelről a kapuba bombázott.

79
    A Cegléd ebben a félidőben teljesen veszélytelen kapura, játéka az első játékrészhez képest gyökeresen visszaesett.

78
    Nagy kapott sárga lapot buktatásért.

77
    A hazaiak rendesen megforgatták most a Cegléd védelmét, végül a jobbról erősen középre küldött labdát Miski vetődéssel összeszedi.

76
    Egyre nagyobb mezőnyfölényben játszanak a hazaiak, egymásután vezetik a támadásokat.

75
    Lipusz helyett Tisza érkezett.

73
    Jobbról rúgták középre a labdát a hazaiak, a tizenhatos vonala előtt 17 méterről REMILI MOHAMED kapásból rúgta kapura, Miski nem érte el a bal sarokba tartó labdát.

72
    Szabó Bence jött be a lecserélt Berecz helyett.

71
    Remili kapott jó labdát a bal oldalon, védője mellett sikerült elvinnie, beadását az ötösön Nagy tette kapura, centikkel ment mellé.

69
    Lipusz fejezte be lövéssel a vendégek támadását, 22 méterről eltalálta ugyan a hazaiak kapuját, Németh azonban magabiztosan védett.

Gólok: 62. Gál, 73. Remili, 80. Cseke

Lapok:   66. Berecz (VAS), 78. Nagy (VAS) – 37. Puskás (CVSE), 60. Horváth (CVSE), 68. Koós (CVSE)

: Németh – Horváth L. (59. Görgényi), Grúz, Tamás, Alex – Berecz, (72.Szabó B.) Gál, Nagy, Vida (63. Cseke) – Ádám, Remili
    Cserék: Hermány, Kiss, Menyhárt, Szabó B., Cseke, Görgényi, Ferenczi

Ceglédi VSE: Miski – de Sousa, Miklósvári, Farkas, Szala – Kenderes, Koós, Koncz, Markó (64. Szabó D.)– Puskás (46. Horváth S.), Lipusz (75. Tisza)
    Cserék: Kovács – Makrai, Tisza, Szabó D., Horváth S., Pesti, Viniczai

Játékvezetők: Berke – Pápai, butkai