Manchester United – Aston Villa FC 4:1 (vége) | Crystal Palace – Chelsea F.C. 1:0 (vége) | Stoke City – Hull City 1:0 (vége)
Swansea City – Norwich 3:0 (vége) | West Bromwich Albion – Cardiff City FC 3:3 (vége) | Arsenal FC – Manchester City 1:1 (vége)
Crystal Palace
1:0 (0:0)
Chelsea Football Club
szombat 29.03.2014, 16:00 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

Óriási bombameglepetés, kikap a Chelsea a kiesés elől menekülő újonc csapattól!
    A második félidő már sokkal fogyaszthatóbb volt az első játékrésznél, bár olyan nagyon nem szórakozhattunk jól. Különösen igaz ez a vendég szurkolókra, akik az elképzelés nélkül játszó kedvenceik vereségét láthatták Terry öngóljának köszönhetően!
    Mourinho legénysége így távolodik a bajnoki címtől, Manchester City és a Liverpool játékosai nagyon örülnek ennek az eredmények! (17:55:07)

90+4
    Speroni rúgja előre kézből a játékszert.

90+3
    Salah labdája lecsorog, egyenesen Speroni kezébe.

90+2
    Utolsó hazai változtatás: Puncheon le, Parr be.

90+1
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

90
    Időhúzásért Mariappa (Palace) sárgul be.

88
    Második hazai változtatás: Jerome helyén Murray folytatja.

88
    Torres elé kerül a labda, átemeli a hazaiak kapusát, de fölé száll a játékszer.

87
    Ivanovic beadása rossz, kifejelik a védők.

85
    Folyamatosan támad a Chelsea.

84
    Oscar sarokrúgását kifejelik a hazaiak, majd Hazard-t szerelik is.

84
    Ivanovic passzába lépnek bele, szöglet!

82
    Jerome tolja ki balra a játékszert, Ledley kapásból eltöri a labdát, nagyon mellé!

81
    Puncheon sarokrúgása egy hazai játékosról pattan kirúgásra.

80
    Puncheon tekerését Cech üti fölé bal kézzel, szöglet!

80
    Egy újabb hazai találat eldöntené a három pont sorsát.

79
    Puncheon szép cselt követően lő kiszorított helyzetből laposan, Cech a helyén!

78
    Matic lő az előtt álló Palace játékosba 26 méterről.

Nagy Zalán

Gólok: 52. Terry (öngól)

Lapok:   13. Bolasie (CRY), 21. Puncheon (CRY), 76. Dann (CRY), 90. Mariappa (CRY) – 32. Terry (CFC)

Crystal Palace: Speroni – Mariappa, Dann, Delaney, Ward – Dikgacoi, Jedinay – Puncheon(Parr, 92.), Ledley, Bolasie(O'Keefe, 70.) – Jerome(Murray, 88.)
    Chelsea Football Club: Cech – Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta – David Luiz(Oscar, a szünetben), Matic – Schürrle(Ba, 70.), Lampard(Salah, 57.), Hazard – Torres

Játékvezetők: Lee Mason – Betts, Bennett

Nézőszám: 26000