Puskás Akadémia FC – Debreceni VSC 3:2 (vége) | Szigetszentmiklós – Diósgyőri VTK 0:1 (vége) | Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 0:2 (vége)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
0:1 (0:1)
Diósgyőri VTK
kedd 01.04.2014, 15:30 • Szigetszentmiklósi TK sporttelep, Szigetszentmiklós • Magyar Ligakupa

Az idegenbeli 2:2-es döntetlen után ezúttal saját pályán kikapott a Szigetszentmiklós, győzelmével a Diósgyőr jutott a legjobb négy közé.
    A mérkőzés 22. percében szereztek vezetést a vendégek, az egyenlítés már ebben a játékrészben is könnyen összejöhetett volna a hazaiaknak. A helyzetek kimaradtak, csak úgy mint a második félidőben. Ugyanakkor a Diósgyőrnek is megvoltak a lehetőségei, egyáltalán nem érdemtelen a továbbjutása.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:22:53)

90+2
    A mérkőzés utolsó mozzanatában a vendégek járatták a labdát a Szigetszentmiklós térfelén, helyzet már nem alakult ki.

90+2
    Kvekveskiri tehetetlenségében földhöz vágta a labdát, a játékvezető sárga lappal jutalmazta.

90+1
    Nikházi időhúzásért kapott sárga lapot.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Balról ívelhettek be szabadrúgást a vendégek, a laposan középre rúgott labdát kivágták a védők.

88
    A hazaiak beívelt szöglete veszélytelen, középen kivágták a labdát, majd Batioja futott versenyt védőjével, a párharcot a védő nyerte.

87
    Fekete két percen belül két gólt is szerezhetett volna, jobbról beívelt labdát hat méterről nem sokkal fejelte mellé.

86
    Szabálytalanság után jobbról ívelhettek be szabadrúgást a hazaiak, középen Fekete fejese centikkel ment mellé.

84
    Balról közvetlenül a tizenhatosa vonala elől rúghattak szabadrúgást a vendégek, Gohér erőből bombázta fölé.

83
    Balogh kapott sárga lapot buktatásért.

82
    Batioja volt lesen, szabadrúgással jöhetnek kifelé a hazaiak.

81
    Marjanovic fejezte be lövéssel a vendégek támadását, 15 méterről nem sokkal lőtt fölé.

79
    Kisebb szabálytalanság után a Diósgyőr végezhetett el szabadrúgást saját térfeléről, az előreívelt labdát lekapcsolták a hazai védők.

78
    Sipos jött be a lecserélt Barna helyett.

77
    Egy hosszú előreívelt labda a hazaiaktól, a pontatlan indítás érintés nélkül elhagyta a játékteret.

76
    A hazaiak becsülettel mennek előre, hajtanak az egyenlítésért, ezzel több lehetőséget adva a vendégkontrákra.

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 22. Bacsa

Lapok:   27. Pollák (SZTK), 83. Balogh (SZTK), 90+2. Kvekveskiri (SZTK) – 40. Vági (DVTK), 73. Batioja (DVTK), 90+1. Nikházi (DVTK)

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Csikortás, Jakovljevic, Balogh M., Pollák – Vágó, Kvekveskiri, Barna (78. Sipos) – Takács (65. Deutsch), Majoros (12. Fekete), Khous
    Cserék: Horváth – Deutsch, Fekete, Kozma, Ducic, Heinemann, Sipos

Diósgyőri VTK: Rados – Vági, Vadász, Kádár, Gohér – Nikházi, Egerszegi (57. Kostic), Barczi (75. Szabó) – Batioja, Grumic (46. Marjanovic), Bacsa
    Cserék: Rajic – Kostic, Csirszki, Balogh A., Timkó, Szabó, Marjanovic

Játékvezetők: Becséri – Viszokai, Berettyán