Puskás Akadémia FC – Debreceni VSC 3:2 (vége) | Szigetszentmiklós – Diósgyőri VTK 0:1 (vége) | Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 0:2 (vége)
Puskás Akadémia FC
3:2 (1:2)
Debreceni VSC
kedd 01.04.2014, 15:00 • Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia, Felcsút • Magyar Ligakupa

Ezzel az eredménnyel a Debrecen jutott be a legjobb 4 köze, mivel az első mérkőzésen hiba született 1-1 Gallardo jogosulatlan játéka miatt 3-0-val írták a DVSC-nek a mérkőzést.
    Köszönöm a figyelmet! (17:31:24)

89
    A Puskás Akadémia gólt szerzett!
    OLDAL TIBOR góljával vezetést szerzett a rendes játékidő előtt egy perccel a hazai Puskás Akadémia.

83
    NÉMETH ERIK góljával egyenlített a Puskás Akadémia.

67
    A második játékrész feléhez értünk, Újabb gól nem született, komolyabb változás sem volt a mérkőzésen. Tehát továbbra is 1-2 a PAFC-DVSC meccsen.

46

Az első félidőben 2-1-el mennek a hajdúságiak, ezzel összesítésben 5-1-re állnak, a hazaiaknak nem sok esélye maradt, de a mai mérkőzésen még becsülettel helyt állhatnak egy esetleges döntetlennel, vagy fordítással.
    Hamarosan jövünk a második játékrésszel, Tartsanak velünk!

45

40
    Az első félidő hajrájában szépíteni tudnak a hazaiak! Vajon lesz-e elég erő a fiatal akadémistákban, hogy megfordítsák a mérkőzést?

39
    TÓTH LÁSZLÓ góljával szépítenek a hazaiak, ezzel 2-1!

30
    Egyelőre nem történt változás a mérkőzésen. Mindkét oldalon adódtak lehetőségek, de további gól nem született. A Debrecen csapatának már nincs is miért hajtania.

10
    A hetedik minutumban vezetéshez jutottak a hajdúságiak, majd rá egy percre növelték előnyüket, ezzel 5-0-ás összesítéssel eldőlt, hogy ki jut tovább a következő körbe.

8
    A Loki gólt szerzett!
    DALIBOR VOLAS megszerzi rögtön a második gólját, ezzel 2-0!

7
    VOLAS szerezz vezetést rögtön a legelején a Lokinak, ezzel 4-0 összesítésben és végleg eldőlt minden.

1

A Vasas szabálytalansága miatt továbbjutott Puskás Akadémia fogadja a bajnok esélyes Debrecent.
    Az odavágón 1-1-es döntetlen született, Francisco Gallardo jogosulatlan szereplése miatt az MLSZ Fegyelmi Bizottsága a találkozó végeredményét 3-0-val a DVSC-nek igazolta.
    A kupát a fiatalok játszatására hozták létre, amit sok csapat nem vesz komolyan. A mai napon valószínűleg mindkét mester pihentetni fogja kulcsjátékosait és a kupához méltóan engedi játszani fiatal tehetségeit.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

Gólok: 39. Tóth L., 83. Németh E., 89. Oldal – 7. Volas, 8. Volas

Puskás Akadémia FC: Somodi – Nagy Zs., Tóth I B., Fabio, Spandler – Orbán, Bertus – Berki, Denkovics, Szakály – Tóth L
    Debreceni VSC: Verpecz – Ferenczi, Króner, Ludánszki, Kondás – Spitzmüller, Brkovic, Bernáth – Volas, Dombi Tibor, Seydi

Játékvezetők: Erdős József – Tóth II. Vencel, Aradi József