BFC Siófok – Kozármisleny 0:0 (vége) | Sopron – 0:0 (vége) | Kisvárda – Szigetszentmiklós 2:0 (vége)
Cegléd – Nyíregyháza 1:1 (vége) | Balmazújváros – Békéscsaba 0:3 (vége) | Gyirmót – Dunaújváros 1:0 (vége)
Szolnok – Ajka 1:0 (vége)
Gyirmót FC Győr
1:0 (0:0)
Dunaújváros PASE
szombat 05.04.2014, 18:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Merkantil Bank Liga

Nagyon jól kezdte a mérkőzést a Dunaújváros, de a helyzeteivel nem tudott élni, a félidő középétől a Gyirmót felnőtt hozzájuk játékban, így a félidei döntetlen igazságos volt.

A második félidőt viszont a Gyirmót kezdte úgy ahogy a vendégek az első félidőt, és a játékrész nagy hányadában ők irányították a játékot. Megérdemelten szereztek vezetést, amivel már teljesen megzavarták a Dunaújvárost, akik ezután már helyzetbe sem tudtak kerülni. A Gyirmót így megérdemelten nyerte a mérkőzést, rászolgált erre a kiváló második félidei játékával. (20:12:13)

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Villám (Dunaújváros PASE).

90+2
    Beliczky indul be három védő között, hosszan szökteti magát, majd rátart Kocsis lábára, szabadrúgás kifelé.

90+2
    Godslove ugrik a labdáért Hajbával, szabálytalankodik, szabadrúgás a Gyirmót térfeléről.

90+1
    Cseri szorul ápolásra Ato belépője után.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Beliczky indulna Kocsis mellett középen, de kézzel ér a labdába, szabadrúgás kifelé.

88
    Próbál támadni a Dunaújváros, de a Gyirmót nagyon taktikusan, a labdát tartva játszik, kevés a lehetőségük a vendégeknek helyzetbe kerülésre.