Szombathelyi Haladás – FC Spartak Trnava 2:3 (vége) | Győr – FC Spartak Trnava II. 5:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Debreceni VSC 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – FC Nitra 2:0 (vége)
Diósgyőri VTK
2:0 (0:0)
FC Nitra
szombat 28.06.2014, 17:00 • Bük • Felkészülési mérkőzések

A Diósgyőr a második félidei remek játékával simán hozta a meccset. Teljesen megérdemelten nyertek a mai felkészülési meccsen. (18:40:21)

89
    Bosiorad lövése az oldalhálóban landol.

88
    Németh M. beadása senkinek jó, így Stranszky könnyen lehúzza a labdát.

86
    Egy középre tartó labdát fogott könnyen Antal.

85
    Nikházi egy remek csellel becsapta három ellenfelét, de sokat nem ért vele, hiszen utána visszafelé passzolt.

84
    Marjanovic kap egy rövid labdát, így nem tud elfutni a szélen.

82
    A meccs irama lassabb lett az első félidőhöz képest, a csapatok már nem nagyon akarnak játszani.

81
    Kutka nem tudja lekezelni a labdát, bedobással jön a DVTK.

Marjanovic kerül hatalmas helyzetbe, de 14 méterről a kapusba lövi a labdát.

79
    Marjanovic reklamálásért kap sárga lapot.

78
    Grumic és Kádár jön le, Szabó és Csirszki jön be.

77
    Marjanovic lapos centerezését Stranszky fogja.

76
    Eperjesi beadása a kapu mögött ér földet.

75
    A DVTK gólt szerzett!

A kaputól 18 méterre megítélt szabadrúgást NIKHÁZI MÁRK tekeri a bal felsőbe egy laza mozdulattal.

74
    Egerszegi esik el védője szorításában, szabadrúgás következik a kapu előtt 18 méterrel.