Szigetszentmiklós – Soroksár 1:3 (vége) | Békéscsaba – ZTE 2:0 (vége) | Ajka – Sopron 3:1 (vége)
BFC Siófok – Szeged 2011 1:1 (vége) | Szolnok – Cegléd 1:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Aqvital FC Csákvár 1:0 (vége)
– Gyirmót 2:0 (vége)
BFC Siófok
1:1 (1:0)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
szombat 16.08.2014, 18:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Kiegyenlített mérkőzést láthatott Siófokon a kilátogató mintegy 800 néző. Habár az első félidőben jobban játszottak a hazaiak, azonban a második félidő elején egy gyors góllal egyenlíteni tudott a Szeged. Továbbiakban mindkét együttesnek kínálkozott lehetősége megszerezni a győztes találatot, ám a lehetőségek mindkét oldalon kimaradtak, így 1:1-es döntetlennel zárult a találkozó. (19:50:34)

90+2

90+1
    Horváth Bence lő 15 méterről a jobb fölső sarok fölé.

86
    Papp szilárd beadása után Horváth Bence lő a bal ötös sarkáról kapufát!

84
    Germán jobboldali beadása száll a kapu mellé.

83
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Gárdos, bejön Horváth.

83
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Ivancsics, bejön Kozma.

82
    Csere a Szeged 2011-Grosics Akadémia-nél/nál: lemegy Zabari, bejön Pászka.

81
    Zabarit az oldalvonal mellett ápolják tovább.

80
    Zabari ápolása miatt áll már jó egy perce a játék.

78
    Szögletet magabiztosan húzza le Tajti.

78
    Jobboldali szöglettel jöhetnek a vendégek.

77
    Zelenyászki 22 méteres középre tartó lövését fogja könnyedén Tajti.

76
    Járatta a labdát a hazai gárda a vendég tizenhatos előtt. Lövésig végül Peszmeg jutott, aki 17 méterről jócskán fölé durrantott.

74
    Óriási helyzetet hagyott ki a Szeged együttese, Germán cselezte be magát a tizenhatoson belülre, Tajti bravúrral védett, a kipattanóra Zabari érkezett lendületből, aki centikkel lőtt a jobb alsó sarok mellé.

Bartha Gergely Sámuel

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 17. Daru – 49. Germán

Lapok:   40. Papp Máté (SIO), 50. Futó (SIO), 55. Peszmeg (SIO) – 36. Mészáros (SZEG), 62. Kéri (SZEG)

BFC Siófok: Tajti – Gubicza, Papp Sz, Fülöp, Baranyai – Futó, Peszmeg, Papp M. (Kirchner 51'), Ivancsics (Kozma 83'), Gárdos (Horváth B. 83') – Daru
    Vezetőedző: Horváth Károly

Cserék: Ambrusics – Kirchner, Horváth B., Singer, Bacskai, Kozma, Pécseli

Szeged 2011-Grosics Akadémia: Molnár F. – Kéri, Farkas M., Mészáros, Markovic – Szabó P., Máté P., Zabari (Pászka 82'), Fitos (Oláh G. 46') – Oláh L. (Zelenyászki 72'), Germán
    Vezetőedző: Nyilas Elek

Cserék: Rozs – Pászka, Zelenyászki, Manga, Kovács B., Oláh G., Timár

Játékvezetők: Farkas – Lémon, Kis