Szigetszentmiklós – Soroksár 1:3 (vége) | Békéscsaba – ZTE 2:0 (vége) | Ajka – Sopron 3:1 (vége)
BFC Siófok – Szeged 2011 1:1 (vége) | Szolnok – Cegléd 1:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Aqvital FC Csákvár 1:0 (vége)
– Gyirmót 2:0 (vége)
Szolnoki MÁV FC
1:1 (0:0)
Ceglédi VSE
szombat 16.08.2014, 19:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga

A hazai csapat kezdte jobban a találkozót, de a félidei döntetlent követően a korai gól inkább őket törte meg, így a Cegléd a további 35 percben felőrölte ellenfelét, sorra szerezte meg a labdát és alakította ki a helyzeteket, gólt azonban csak büntetőből sikerült szerezniük.
    A második félidő képe alapján megérdemelt az 1:1.
    Következő fordulóban a Szolnok Zalaegerszegre látogat, a Cegléd pedig otthon fogadja a Szigetszentmiklós csapatát.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket.
    Viszontlátásra! Jó éjszakát. (20:50:12)

90+4

90+2
    Veszélyes helyről végezhetett el szabadrúgást a MÁV, de nem sikerült eltalálni a kaput.

90
    4 perc lesz a ráadás.

90
    Tóth Bence szabadrúgását Vári csúsztatta mellé.

89
    A hazaiak az utolsó percre nagyon szétestek, sem a beadás sem a labdalevétel nem jön össze nekik.

87
    Ceglédi labdaszerzés után robog a bal szél, a beadás Dóczi fejéről mellé megy, de az asszisztens már lest jelzett.

86
    A mérkőzés hajrájában a Szolnok irányít.

84
    A sárga lapos Elek Bencét Kormos László váltja.
    Ez az utolsó csere a mérkőzésen.

82
    A kapura tekert labdát Pokorni könnyedén húzza le.

81
    Papucsek szabálytalankodik a szélen, 30 méterről jöhetnek a ceglédiek szabadrúgással.

79
    Elek Bence reklamál kap is érte sárga lapot.

77
    Lengyel kapja lesen a labdát.
    Nem vitatkozik az ítélettel.

76
    Elek Bence marad lent a földön, ápolásra szorul.

76
    Szekér lóg meg a jobb szélen. Egyedül törhet kapura, lövését Papucsek védeni tudja.

75
    Negyed óra van hátra a mérkőzésből, a szolnokiaknak ki kell találniuk valamit, ha nyerni akarnak a mai mérkőzésen.

73
    Mundi Roland helyett Mile Krisztián áll be a 73.percben.

71
    Szabó nem tudja folytatni a mérkőzést. Szekér Dávid áll be helyette.

Dósa-Urbán Nándor

Gólok: 54. Racskó – 71. Koós (bünt.)

Lapok:   44. Racskó (SZMFC), 69. Papucsek (SZMFC), 70. Kállai (SZMFC) – 32. Koncz (CVSE), 67. Füle (CVSE), 79. Elek (CVSE)

Szolnoki MÁV FC: Pokorni – Rokszin (Hamar 26'), Racskó, Tóth D. (Kállai 46'), – Kenderes, Lengyel, Papucsek, Tóth B., Vári – Mundi (Mile 73'), Fritz
    Vezetőedző: Kis Károly

Cserék: Nacsa – Mile, Hamar, Antal, Bohner, Kállai, Zvara

Ceglédi VSE: Tóth Z., – Vattai, Albert, Makrai, Szala – Füle, Koncz, Szabó D. (Szekér 71'), Markó (Dóczi 54')– Koós, Elek (Kormos 84')
    Vezetőedző: Szabó István László

Cserék: Kovács – Szekér, Dóczi, Burics, Kormos, Farkas, Nagy V.

Játékvezetők: Nagy Róbert – Demeter János, Galán Roland – Lovas László (tartalék jv)