Szigetszentmiklós – Soroksár 1:3 (vége) | Békéscsaba – ZTE 2:0 (vége) | Ajka – Sopron 3:1 (vége)
BFC Siófok – Szeged 2011 1:1 (vége) | Szolnok – Cegléd 1:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Aqvital FC Csákvár 1:0 (vége)
– Gyirmót 2:0 (vége)
2:0 (0:0)
Gyirmót FC Győr
szombat 16.08.2014, 20:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Nehezen tudta otthon tartani a három pontot a Vasas. Beliczky kiállítása után azonban ellenfele fölé kerekedtek a hazaiak. Előbb Ferenczi vette be Somogyi kapuját fejjel, majd pedig Remili lőtt gólt a teljesen kitámadó vendégeknek a hosszabbítás perceiben. Ezzel a Vasas győzelemmel kezdte az NB II 2014/2015-ös kiírását. (21:54:57)

90+3

90+3
    A Vasas gólt szerzett!
    Kitámadtak a vendégek, Berecz ugratta ki remek ütemben REMILI MOHAMEDET, a támadó 10 méterről Somogyi mellett a kapuba passzolt.

90+2
    A szöglet után kontrázhatott volna a Vasas, de Madarász szerelni tudta Menyhártot.

90+1
    Présinger beadását Hajdú fejelte szögletre Magasföldi elől.

90
    3 perc a ráadás.

88
    Hajtanak a vendégek az egyenlítő találatért.

86
    Présinger ívelt veszélyesen középre egy szabadrúgást, Németh Gábor csak öklözni tudott.

85
    Hajdú csúsztatta Menyhárt elé a labdát, a szélső egész a 16-osig vezethette a labdát, lövés helyett középre passzolt, Remili centikkel maradt le a centerezésről.

84
    A hazaiak már alig várják a mérkőzés végét.

82
    A gólszerő Ferenczi István helyén Ádám Martin az utolsó percekre.

81
    Utolsó vendég csere: Oross Márton helyén Andorka Péter.

80
    Lengyel röviden fejelte haza a labdát, Somogyi a kapujából kimozdulva tudta elöklözni a labdát.

78
    Nagy Támas csavarását Somogyi ölelte magához.

77
    Remili tolta meg két védő között a labdát, hazai szabadrúgás a kaputól 19 méterre.

76
    Előnyük birtokában a hazaiak hátul járatják a labdát.

75
    Nagy Tamás ívelt középre egy szabadrúgást, középen Ferenczi lökte az emberét, szabadrúgás kifelé.