RK Radnicki Kragujevac – CSM București 26:32 (vége) | Vác – Cegléd 35:25 (vége) | Orosháza – Cegléd 29:22 (vége)
Gyöngyös – CSU Politehnica Timisoara 27:28 (hosszabbítás vége) | Vác – RK Radnicki Kragujevac 35:32 (vége) | Balatonfüred – CSM București 29:25 (vége)
Váci KSE
35:25 (17:12)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
vasárnap 17.08.2014, 10:30 • Eötvös téri Sportcsarnok, Orosháza • Gyopárosfürdő kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (12:01:28)

Fölényes, magabiztos győzelmet aratott a Vác a Cegléd ellen a torna utolsó csoportmeccsén, ezzel a második helyen végzett csoportjában, míg a Cegléd negyedik lett. 20 percig döntetlen volt a mérkőzés, az első félidő végére már öttel elhúztak a váciak. A második félidő közepén a Cegléd egy időre még szorossá tudta tenni a meccset, de a vége újra a fölényes győzelmet arató váciaké volt.

60
    Mérkőzés vége. (35:25)

60
    Időn túli ceglédi szabaddobás, Takács azonban már nem lövi rá. (35:25) (35:25)

60
    Közte tíz: a jobb kettőben betörő PAVLOVIC eredményes. (35:25) (35:25)

60
    Passzívnál véd átlövést Vitáris. (34:25) (34:25)

59
    SIMÁNYI középen betörve vágja a labdát a jobb felső sarokba. (34:25) (34:25)

59
    Bíró passzát Takács lövi balról betörve a hosszú sarok mellé. (33:25) (33:25)

58
    SZÉKELY átlövése középről a kapu közepébe vágódik. (33:25) (33:25)

57
    TAKÁCS lerohanás végén talál be középről. (32:25) (32:25)

56
    Takács tör be balról, de felső kapufát lő, a túloldalon Munkácsi Máté ziccerét fogja a kapus. (32:24) (32:24)

56
    BAJUSZ a bal sarokba vágja a büntetőt. (32:24) (32:24)

56
    Székely bejátszása után Tyiskov harcol ki hetest beállóban. (31:24) (31:24)

55
    Bírót küldik ki két percre, Simányival szemben szabálytalankodott. (31:24) (31:24)

55
    Takács lövését védte Vitáris, indulhatnak a váciak. (31:24) (31:24)

54
    Takács átlövése kapufa, a lerohanás végén MUNKÁCSI MÁTÉ talál be ziccerből a jobb szélről. (31:24) (31:24)

53
    SZÉKELY közbelövése középről a kapu közepén pattan a léc alá. (30:24) (30:24)

53
    A leindítás végén ORSZÁGH talál be a jobb szélről. (29:24) (29:24)

Attila Varsányi

Váci KSE: 1 Vitáris, 12 Holló – 3 Bajusz, 4 Székely, 6 Simányi, 7 Joháczi, 8 Nigrinyi, 10 Tyiskov, 11 Lendvai, 13 Császár, 14 Munkácsi Robin, 18 Gunya, 21 Páli, 23 Munkácsi Máté, 25 Kökény, 26 Pavlovic. Edző: Zsiga Gyula
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: 1 Mojszilov, 16 Bősz – 3 Országh, 5 Tóth Norbert, 7 Lászlai, 8 Hódi, 9 Hegedűs, 10 Perisic, 11 Nikolicza, 13 Sipeki, 18 Bányai, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 77 Antal, 88 Bíró. Edző: Kökény István

Játékvezetők: Tomecskó, Unyatinszki