HDD Olimpija Ljubljana – KH Sanok 1:3 (vége) | Dab.Docler – SHK 37 Piestany 2:5 (vége)
Dab.Docler
2:5 (0:1, 1:2, 0:2)
SHK 37 Piestany
péntek 29.08.2014, 18:30 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Felkészülési mérkőzés

Rögtön a mérkőzés elején megszerzi a vezetést a Pöstyén csapata. Egy kiugratást követően Holovic volt eredményes. Továbbra is támadásban maradtak a vendégek, de újabb gólt nem sikerült elérniük. Majd a hazai csapat is magasabb sebességre kapcsolt és több helyzetet is kialakítottak Rybár kapuja előtt.
    A harmad elején több kiállítást is kiosztottak a bírók a hazai csapatnak, így kettős előnyben is játszottak a vendégek, aminek hatására 3 perc alatt két gólt is ütve, három gólosra növelték az előnyüket. Majd egy hazai támadást követően Erdélyi kékvonalas lövésébe Szappanos ért bele, ami Rybár kapujába kötött ki. Ebben az időben a bírók több értelmetlen kiállítást is kiosztottak, ami a hazaiak idegeit borzolta. Több helyzetet kialakítottak a harmad végén a hazaiak, de újabb gólt nem sikerült elérniük.
    Rögtön a harmad elején gólt szerezhetne a hazai csapat, de Galanisz kapu mellé emelte a korongot. A negyedik percben egy kapu előtti tömörülést követően, Azari csapott le a korongra, aki az üres kapuba lőtt. Továbbra is támadásba maradt a hazai csapat, és több nagy helyzetet alakítottak ki a harmad feléhez közeledvén. Több kakaskodás is volt a harmadban. A harmad vége előtt nemsokkal Smec lövése jött ki Hajekről, a kipattanót Románek lőtte a kapuba. A végén a hazaiak lehozták kapusukat, de gólt nem sikerült elérniük. A vége előtt 10 másodperccel még Klempa lő az üres kapuba (20:35:20)

Gólszerző: ROMÁNEK JAN, Gólpassz: Smec Michal

Smec lőtt kapura, a korong kijött Hajekről, a kipattanó Románek elé került aki egy állítás után Hajek mellett lőtt kapuba