Aston Villa FC – Hull City 2:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Liverpool F.C. 0:3 (vége) | Leicester City – Arsenal FC 1:1 (vége)
Aston Villa FC
2:1 (2:0)
Hull City
vasárnap 31.08.2014, 14:30 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (16:27:06)

Az első félidőt látva elég meglepő, hogy végül nagy küzdelemben szerezte meg a három pontot az Aston Villa hazai pályán a Hull ellenében. Két ellentétes félidőt láthattunk, a hazaiak elsősorban annak köszönhetik győzelmüket, hogy ők jobbak voltak a Hullnál az első játékrészben, mint a Tigrisek velük szemben a másodikban. A szünet után nagyon visszavett a tempóból, s vissza is állt a Villa, a Hull fokozatosan bátorodott fel, s Jelavic találata után bizony nem sok hiányzott az egyenlítésükhöz. Ennek ellenére összességében a minimális különbségű hazai győzelem igazságosnak nevezhető.

90+6

90+6
    Grealish dobta támadásban a kontra végén balösszekötőben Delphet, aki kiszorított helyzetből lőtt a rövid sarok mellé.

90+5
    A bedobást követően azonban a hazai védők szerelni tudják Alukót.

90+5
    Brady harcol ki bedobást a bal szélen.

90+4
    Vlaar maradt a földön közben, az ápolása miatt áll a játék.

90+3
    Jelavic labdáját Aluko veszi mellre a tizenhatoson belül, majd fordulásból tüzel, Guzan azonban hárítani tud.

90+2
    Elmohamady mély jobb oldali beadása érintés nélkül suhan a túloldalra. A kontra végén Westwood nagy labdával ugratja ki jobbösszekötőben Bentet, aki 10 méterről ellövi a labdát keresztbe, a jobb alsó sarok mellett.

90
    Öt perc a hosszabbítás.

90
    Guzan kapus kap sárga lapot időhúzásért.

90
    Dawson előreívelése most végre jó, csak ezúttal Jelavicot lesen állítja meg a partjelző zászlaja.

89
    Brady passza után Robertson harcol ki szögletet balösszekötőben Huttonnal szemben, de a sarokrúgás veszélytelen, a rövid saroknál mentenek a hazai védők.

88
    Grealish kapcsolja le Livermore jobbra szánt labdáját.

87
    Grealish már a harmadik sárga lapot harcolja ki, ezúttal Quinnt büntetik a felrúgásáért.

87
    Livermore középre tett labdája hosszú Alukónak, Hutton vágja a mezőnybe.

86
    Vlaar fejeli el a labdát veszélyes helyzetben, a tizenhatos vonala előtt Aluko elöl. A kontra végén Bent marad lesen középen, szabadrúgás kifelé.