MTK Budapest FC – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Győr – Dunaújváros 4:3 (vége) | Diósgyőri VTK – Debreceni VSC 1:1 (vége)
FC Metz
2:1 (0:0)
Olympique Lyon
vasárnap 31.08.2014, 17:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Metz • Ligue 1 Uber Eats

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:53:43)

Nagy fordítást, s könnyen lehet, hogy edzőbuktató győzelmet láttunk ma a Metztől. Az első félidő unalma után sokadik apró lehetőségéből vezetést szerzett a félidő közepén a Lyon, azonban a cserék által új erőre kapott a Metz. Előbb Sarr egy 11-est harcolt ki, majd Falcón közelről a győztes gólt is megszerezte, így a Lyon az EL-kiesés közepette egymás után a második újonctól szenvedett vereséget.

90+4

90+4
    Gyors kontra után ketten vezethették kettőre a labdát a hazaiak, de Lejeune jobbról röviden passzolt középre, így Falcón elöl menteni tudtak a védők.

90+4
    A szöglet veszélytelen, de nem szabadul fel a hazai kapu.

90+4
    Ghezzal jobb oldali beadása vágódik szögletre a védőkről.

90+3
    Carrasso kivetődve szerzi meg Ghezzal elöl a labdát a tizenhatoson belül, kissé balra.

90+2
    A jobb szélen próbálkoznak a vendégek, de Sarr a mezőnybe vágja előlük a labdát.

90+1
    Jallet ad haza két metzi támadó elöl veszélyes helyzetben, s Lopes kapus a mezőnybe vágja a labdát.

90+1
    Carrasso végezhet el kirúgást, miután Ghezzal szöktette hosszan magát a bal szélen.

90
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Ghezzal harcol ki bedobást a bal szélen.

88
    Hatalmas fordulat a hajrában, óriási gödörben van minden fronton a Lyon.

87
    Ferri helyére Bahlouli érkezett a vendégcsapatba.

86
    A Metz gólt szerzett!
    A jobb oldalon törtek előre a hazaiak, s Lejeune középre tett labdáját az ötösnél csukafejessel juttatta célba a becserélt JUAN FALCÓN.