MTK Budapest FC – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Győr – Dunaújváros 4:3 (vége) | Diósgyőri VTK – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Torino FC
0:0 (0:0)
Internazionale
vasárnap 31.08.2014, 20:45 • Stadio Olimpico, Torino • Serie A

Egy kimaradt büntető és Vidić kiállítása a legvégén, gyakorlatilag ennyi történt a mérkőzésen!
    A két csapat sokkal jobb mérkőzéseket szokott játszani egymással, most viszont az első fordulóban egy eléggé lagymatag játékkal rukkolt elő mindkét csapat.
    A döntetlen megfelel a játék képének, igazságosnak mondható az eredmény.
    Köszönöm a figyelmet! (22:38:54)

90+3

90+3
    A hosszabbítás utolsó percében nem történt semmi érdemleges, a játékvezető lefújta a találkozót.

90+2
    Vidić mondhatott valami durvát a játékvezetőnek, azonnal piros lapot kapott érte.

90+1
    Balról rúghattak ismét szögletet a vendégek, középen Glik ellen szabálytalankodtak, szabadrúgás kifelé a Torino javára.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Molinaro húzta meg a bal oldalon, beadása viszont pontatlan, az Inter támadhat.

88
    Az Inter ívelhetett be balról szögletet, Osvaldo már lesen volt, szabadrúgás kifelé.

87
    Nagatomo próbálta beadni a labdát, a védők szögletre mentettek.

86
    Balról érkezett a hazaiak beadása, Handanovič könnyedén összeszedte.

85
    Icardi felé ment egy indítás, de a vendégek támadója már szabálytalankodott, szabadrúgás kifelé a hazaiak javára.

84
    Nagatomo jött be a lecserélt Jonathan helyére.

83
    A középpályán csatáznak a csapatok, egyik sem tudja akaratát a másikra ráerőltetni.

82
    Bedobás után a hazaiak passzolgattak, nem tudták bejátszani a labdát az Inter térfelére.

81
    Mino ívelte be a hazaiak szögletét, Handanovič magabiztosan húzta le, majd azonnal rúgta is ki.

80
    D'Ambrosio érkezett a lecserélt Dodô helyére.

78
    Icardi felé ment egy mélységi indítás, nem érhette el a labdát a vendégek támadója.