BKV Előre SC – III. kerület 2:2 (vége) | Újbuda – Rákosmente KSK 1:0 (vége)
BKV Előre SC
2:2 (1:1)
III. kerület
vasárnap 31.08.2014, 17:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Egy feszült és játékvezetői szempontból rendkívül nehéz mérkőzés végén a csapatok megosztoztak a pontokon. A BKV már a hatodik percben megszerezte a vezetést, majd az első húsz percben többször is növelhette volna az előnyét. Ehelyett egy öngóllal a vendégek egyenlítettek a 31. percben, az első félidőben újabb találat már nem esett. A fordulást követően a Kerület már a 48. percben megszerezte a vezetést, ez Schmidt még egalizálta, de újabb gól már nem született a találkozón.
    A mérkőzésen rengeteg szabálytalansággal telt.
    Köszönöm a figyelmet! (19:25:35)

90+3
    Vége a második félidőnek.

90+3
    A hazaiak vezettek támadást a bal oldalon, szerelés után a Kerület végezhetett el kirúgást. Kondor kirúgása után a játékvezető lefújta a találkozót. A hazai közönség egyemberként tiltakozott a lefújás ellen, hiszen korábban öt perc ráadást mutatott a játékvezető.

90+2
    Kocsis jött be Kaszai helyett.

90+1
    A vendégek vezettek támadást a jobb oldalon, Scheiber cselezte magát tisztára, majd éles szögből hat méterről centikkel rúgta el a hosszú mellett.

90
    Öt perc lesz a ráadás.

88
    A vendégek próbálkoztak egy mélységi indítással, a hazai védők előnyösebb helyzetben kikísérték a labdát.

87
    A BKV szabadrúgása mély és pontatlan, a labda érintés nélkül elhagyta a játékteret.

86
    Szabálytalanság után a hazaiak végezhetnek el szabadrúgást a középpályáról.

85
    Les, szabadrúgással jöhet kifelé a BKV.

84
    Jobbról adták be a labdát a hazaiak, középen Papp nem fért a labdához, védője nagyot mentett előle.

83
    Mindkét csapat meg akarja nyerni a mérkőzést, a védekezéssel egyik oldalon se sokat törődnek.

82
    Jobbról veszélyesen érkezett a vendégek beadása, a labda végül elment keresztbe.

80
    Huller helyére Juhász érkezett.

79
    A mezőnyben gyűrik egymást a csapatok, a feszültséget tapintani lehet a pályán.

78
    Jobbról ívelhettek be szabadrúgást a hazaiak, a labda magas, érintés nélkül elhagyta a játékteret.

77
    Filó kapott sárga lapot, felvágta ellenfelét.

76
    Varga helyére Marczinka érkezett.

75
    A Kerület ívelhetett be szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, középen tisztáztak a védők.

Gólok: 6. Babos, 64. Schmidt – 31. Juhász (öngól), 48. Bartha

Lapok:   36. Csikós (BKV), 75. Papp (BKV) – 33. Móczó (HKER), 77. Filó (HKER)

BKV Előre SC: Bozsó – Tóth A., Major, Merczel, Babos – Huller (80. Juhász), Csikós (59. Schmidt), Varga (76. Marczinka), Boda – Juhász, Papp
    Cserék: Kara – Schmidt, Csikortás, Dobó, Marczinka, Kálmán, Juhász

III. kerület: Kondor – Tóth T. (69. Scheiber), Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes, Kocsis M., Hegybányai, Kaszai (90. Kocsis B.)– Móczó (72. Szűcs), Bartha
    Cserék: Román – Kovács, Lendvai,Scheiber, Szűcs, Kocsis B., Krajncz

Játékvezetők: Móri – Dr. Bene, Makkosné