Liverpool F.C. – Everton FC 1:1 (vége) | Chelsea F.C. – Aston Villa FC 3:0 (vége) | Crystal Palace – Leicester City 2:0 (vége)
Hull City – Manchester City 2:4 (vége) | Manchester United – West Ham United 2:1 (vége) | Southampton FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Sunderland AFC – Swansea City 0:0 (vége) | Arsenal FC – Tottenham Hotspur 1:1 (vége)
Chelsea Football Club
3:0 (1:0)
Aston Villa FC
szombat 27.09.2014, 16:00 • Stamford Bridge • Barclays Premier League

Én köszönöm a megtisztelő figyelmüket, a végeredménnyel búcsúzom!

Chelsea-Aston Villa 3:0

További kellemes hétvégét kívánok! (17:55:31)

A birminghami alakulatnak sem szabad ettől függetlenül kétségbe esni, hiába kaptak két mérkőzésen is egymás után 3-3 gólt, az Európa Ligáért harcban lehetnek, ha képesek a nyerhető meccseket hozni.

Az első percektől látható volt a Chelsea fölénye, a Villa nem volt képes hosszabb távon tartani velük a lépést, kivéve talán a második játékrész első tíz percét.
    Megérdemelten tartja otthon a három pontot a házigazda egylet, remekül játszottak és szép találatokat jegyeztek. Diego Costa ismét eredményes tudott lenni, ami továbbra is fontos tényező lehet a későbbiekben.

90+3
    Willian tessék-lássék módon még a kapu felé küldött egy labdát, de az elkerülte a kaput.

90+3
    Samuel L. Jackson is tiszteletét tette a mérkőzésen!

90+3
    A birminghami támadók nem is támadnak le, hagyják, hogy a hazaiak passzolgassanak hátul.

90+2
    A vendéglátók adogatnak, de nem mennek feljebb a felezővonalnál.

90+1
    A játékvezető kínozza a játékosokat, ugyanis három percet még ráhúz a mérkőzésre. Pedig látható, hogy Ők már szívesen mennének zuhanyozni.

90
    Most az Aston Villa adogat a félpályánál.

89
    Az utolsó tíz perc sajnos már nem méltó az előtte látottakhoz, a hármas sípszót várják a felek.

88
    A Villa nem is tud, nem is akar már támadni, a Chelsea pedig nem akarja ellenfelét jobban megverni.

87
    Szépen egy érintőznek a vendéglátó csapat játékosai, de ezt a felezővonalnál teszik.

86
    Rémy-t játszotta meg a tizenhatoson belül Fabregas, de a francia támadó jócskán lesen volt, így hiába védett Guzan, szabadrúgás kifelé.

86
    Schürrle-nek még megvan a játék kedve, ugyanis nem rég állt be, de a 18 méterről leadott jobbos lövésébe Cissokho állt bele.

85
    Nem akar már egyik fél se játszani, a listavezetők a saját térfelükön adogatnak.

84
    Összecsuklott az Aston Villa, egymás után két vereséget szenvednek el valószínűleg, mind két alkalommal egy londoni együttes hagyja Őket helyben.

83
    Schürrle végzi el a Chelsea jobb oldali szögeltét, Cahill próbált volna fejelni, de Hutton-t lökte közbe fel, szabadrúgás kifelé.