Liverpool F.C. – Everton FC 1:1 (vége) | Chelsea F.C. – Aston Villa FC 3:0 (vége) | Crystal Palace – Leicester City 2:0 (vége)
Hull City – Manchester City 2:4 (vége) | Manchester United – West Ham United 2:1 (vége) | Southampton FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Sunderland AFC – Swansea City 0:0 (vége) | Arsenal FC – Tottenham Hotspur 1:1 (vége)
Crystal Palace
2:0 (0:0)
Leicester City
szombat 27.09.2014, 16:00 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

Egy vendégek uralta első félidő után, ahol viszont inkább a hazaiak voltak veszélyesek kapura, egy jóval egy oldalúbb második követett. A helyzeteiből rövid időn belül kettőt is értékesítő Crystal Palace 2-0-ra legyőzte a szezon eddigi meglepetés csapatát, a Leicester City-t. Campbell és Jedinak góljával legyőzte ellenfelét a CP éselszakadt a hátsó zónából, a farkasok pedig nagy valószínűséggel visszacsúsztak így a tabella közepe-aljára.
    Köszönjük figyelmüket! (17:54:28)

90+3
    Mindenki már csak a hármassípszót várja a Selhurst Park-ban

90+2
    Már nem akarnak előre haladni a hazaiak sem, a gólhelyzetből is kihozták a labdát Chamakh-ék

90+1
    A fantasztikusan futballozó Bolasie helyét Guédioura vette át a hátra lévő 3 percre

90
    4 perc a ráadás

87
    A sarokrúgást könnyedén hatástalanították a hazaiak

87
    Delaney mentett szögletre

86
    Nugent passza után Ulloa lőtt a tizenegyesponttól nem messze, kísérlete egy hazai játékos blokkolásában halt el

85
    Simpson volt szabálytalan ellenfelével szemben, jogos a lap

85
    Simpson távolti próbálkozását blokkolták Dann-ék

83
    Ezúttal Puncheon próbálkozott távolról, kevéssel kerülte el a lövés a jobb sarkot

82
    Bolasie lőtt a 20 méterről, Schmeichel azonban hárítani tudott

78
    Bolasie passza után Ward tizenhatoson kívüli lövését blokkolták a vendégek

76
    Chamakh fejelt fölé 8 méterről Ward átadása után. Nem sok kellett, hogy megszülessen a harmadik hazai gól!

75
    Az egész meccsen jól mozgó Bolasie kevergetett ismét bal oldalon, majd passzolt középre, de mindenki lemaradt a beadásról. Elsősorban Puncheon lőhetett volna, ha pontos a bepassz.

74
    Kicsit mint ha már a vendég játékosok sem bíznának magukban, nem sürgetik a bedobásokat, szabadrúgásokat, kicsit hitehagyott csapat benyomását keltik most

73
    A nagyot küzdő és gólt szerző Campbell-t az ex-Arsenalos Chamakh váltja

71
    Campbell fordult le védőjéről a tizenhatos körívén, majd lőtte el a pattanó labdát, de jócskán fölé ment a próbálkozása