Liverpool F.C. – Everton FC 1:1 (vége) | Chelsea F.C. – Aston Villa FC 3:0 (vége) | Crystal Palace – Leicester City 2:0 (vége)
Hull City – Manchester City 2:4 (vége) | Manchester United – West Ham United 2:1 (vége) | Southampton FC – Queens Park Rangers 2:1 (vége)
Sunderland AFC – Swansea City 0:0 (vége) | Arsenal FC – Tottenham Hotspur 1:1 (vége)
Sunderland AFC
0:0 (0:0)
Swansea City
szombat 27.09.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

A végén emberelőnyben igen sokat ráhagyott a játékvezető a mérkőzésre, de nem tudott a kapuba találni az utolsó 10 percben nyomasztó fölényben játszó Sunderland.

A hazaiak egyébként is jóval aktívabbak voltak és többet támadtak, de a kapu előtti határozottság ma hiányzott, így döntetlen a vége.

Sunderland – Swansea: 0-0.
    ---- (17:52:38)

90+5

90+4
    Cattermole elé pattant a labda, amit 22 méterről azonnal rá is szúrt, de nem szorította le eléggé, nagyon fölé.

90+4
    Fernandez vitte előre a labdát, majd távolról kapura lőtte volna, de jócskán mellé. Egy perc sincs már hátra.

90+3
    Bony kap hátulról rúgást a saját tizenhatosánál, aranyat érő szabadrúgást kap most a Swansea, fújhatnak egyet.

90+2
    A sarokrúgás nem veszélyes, de most csak rombol a Swansea, el a kaputól címszóval.

90+2
    Gomez bal oldali beadása Alvarezt találta meg középen, de 10 méteres lövésébe beleléptek, szöglet!

90+1
    Továbbra is folyamatos a Sunderland nyomása a vendégek kapujára. Négy perc a hosszabbítás.

90
    Mindent megpróbál a Sunderland, felbillen a pálya, de egyelőre képtelenek a kapuba találni és lassan lejár az idő. A hármas sípszó megváltás lesz a vendégeknek, ha kihúzzák addig.

89
    Alvarez jobb oldali szögletét kifejelik a védők, de most sem tud túl messzire felszabadítani a Swansea.

88
    Gomez tolt egyet a labdán, majd 22 méterről ballal rátűzte, Fabianski számított rá és könnyedén fogta.

87
    Teljesen feladta a támadás lehetőségét a Swansea, nagy a nyomás most a vendégeken.

86
    Montero szerez hátul labdát, majd Alvarez a karjánál fogva visszahúzza. Szabadrúgás a Swansea javára.

85
    Bal oldali beadás középen Fletcher érkezett tökéletes ütemben fejelni, ám 11 méteres fejese pár centivel elkerüli a jobb kapufát!!

85
    Fokozta a nyomást a Sunderland, ne feledjük, emberelőnyben vannak

84
    A bal felsőt vette célba a szabadrúgásnál Larsson, Fabianski résen volt és hárította az erős lövést!

83
    Közben veszélyes helyről, 13 méterről, balról szabadrúgás a hazaiaknak.

83
    Azonnal egy szerkezeti változtatás a vendégeknél. Sigurdsson hagyja el a pályát, helyére érkezik Richards.

82
    Rangel megkapta második sárga lapját, ez viszont nagyon erősen véleményes volt, alig ért hozzá ellenfeléhez. 10 emberre fogyatkozik a Swansea City.

Gólok:

Lapok:   45. Cattermole (SUN), 76. Jones (SUN) – 51. Williams (SWN), 61. Rangel (SWN)   82. Rangel (SWN)

Sunderland AFC: Mannone – Jones, O'Shea, Vergini, van Aanholt – Cattermole, Rodwell (Gomez 58') – Johnson (Alvarez 66'), Buckley – Larsson – Wickham (Fletcher 79')
    Cserék: Pantilimon – Bridcutt, Fletcher, Jordi Gomez, Altidore, Mavrias, Alvarez

Swansea City: Fabianski – Angel Rangel, Fernandez, Williams, Taylor – Sung-Yong Ki, Shelvey – Dyer (Montero 67'), Routledge – Sigurdsson (Richards 83') – Gomis (Bony 73')
    Cserék: Tremmel – Bony, Emnes, Carroll, Montero, Bartley, Richards

Játékvezetők: C. Foy – H. Lennard, M. Wilkes