FC Schalke 04 – Borussia Dortmund 2:1 (vége) | SC Freiburg – Bayer Leverkusen 0:0 (vége) | VfB Stuttgart – Hannover 96 1:0 (vége)
1. FC Köln – Bayern München 0:2 (vége) | SC Paderborn 07 – Borussia M'gladbach 1:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Werder Bremen 2:1 (vége)
FC Schalke 04
2:1 (2:1)
Borussia Dortmund
szombat 27.09.2014, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Bundesliga

A végeredmény tehát 2:1!!!

Egy jó meccset láthattunk, ahol az első félidőben a hazaiak domináltak, és meg is szerezték a vezetést. A második félidőben a Dortmund nagyon küzdött az egyenlítésért, de nem tudták áttörni a nagyon stabil hazai védelmet, így maradt az első félidőben kialakult eredmény.

Ezzel tehát megszerezte otthon a nagyon fontos három pontot a Schalke. A Dortmund pedig nem elég, hogy elvesztette a rangadót, még tovább nőhet a hátránya a Bayernnel szemben.

90+2
    Nagy helyzet!! Huntelaar ugrott ki, egy védő volt már csak előtte, de sikerült annak lábai között a kapura lőni, Weidenfeller azonban kis szerencsével védett.