FC Schalke 04 – Borussia Dortmund 2:1 (vége) | SC Freiburg – Bayer Leverkusen 0:0 (vége) | VfB Stuttgart – Hannover 96 1:0 (vége)
1. FC Köln – Bayern München 0:2 (vége) | SC Paderborn 07 – Borussia M'gladbach 1:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Werder Bremen 2:1 (vége)
SC Paderborn 07
1:2 (0:2)
Borussia M'gladbach
szombat 27.09.2014, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

A Mönchengladbac végül megtartotta előnyét és sikerült megnyernie a mérkőzést. A 69. percig nem sok esélye volt a Paderbornnak,de a szépítőt találat után végre kicsit jobban játszottak. Egyenlíteni nem sikerült nekik, ezzel az első vereségüket szenvedték el hazai pályán.
    A Paderborn ezzel a nyolcadik helyre csúszott, a Mönchengladbach pedig előre lépett a második helyre a tabellán. (17:25:01)

90+3

90+3
    Meha csavarta el a labdát a tizenhatos bal sarkától, de kicsivel mellé ment a labda.

90+2
    A két 15-ös, Kachunga és Dominguez szólalkozott össze, a játékvezető figyelmeztette őket, de nem adott sárga lapot.

90+1
    Hünemeier jól érkezett a kapu elé, de 12 méterről a kapura pörgette a labdát, amit így könnyen fogott Sommer.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Max Kruse 30 méteres lövése gyengére sikerült, éppen csak elgurult a kapuig,a hazaiak kapusa Kruse fogta.

88
    Sommer kapott sárga lapot időhúzásért.

87
    Hünemeier 28 méteres lövése kicsivel elmegy a kapu felett, kirúgás a vendégeknek.

86
    Strohdiek jobb oldali szögletét ki tudja csúsztatni Stranzl Kutschke elől.

85
    Szöglet a hazaiaknak, Wendt tisztázása után.

85
    A második csere a SC Paderbornnál: lemegy Vrancic, bejön Strohdiek.

84
    A harmadik csere a Borussia Mönchengladbachál: lemegy Hrgota, bejön Nordtveit.

83
    Kéne még egy kis plusz a hazaiaktól, másképp nem lesz meg a második gól!

82
    Igyekeznek tartani a labdát a vendégek, had teljen az idő.

81
    Koc próbált betörni balról a tizenhatosra, de útját állta Stranzl, a vendégeké a labda.