Szeged 2011 – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 0:0 (vége) | Békéscsaba – Balmazújváros 4:2 (vége)
Cegléd – Aqvital FC Csákvár 3:2 (vége) | Soroksár – Sopron 2:3 (vége) | Szolnok – 3:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Ajka 2:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
2:0 (2:0)
FC Ajka
szombat 27.09.2014, 18:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

A Kaposvár itthon tartotta a 3 pontot, egy nem túl veretes ajkai csapat ellen. A Rákóczi fölényben játszott az első félidőben és 2 gólos előnnyel várták a második félidőt. A szünetben sikerült kicsit felpörgetnie a csapatát Klement Istvánnak. Látszott az akarás a vendég csapaton, de a gólszerzés nem jött össze. Voltak veszélyes támadások mindkét oldalon a második játékrészben,de gólt nem láthattunk. Ezzel a győzelemmel a harmadik helyre lépett fel a tabellán Márton Gábor csapata.
    Jövő héten somogyi rangadónak nézünk elébe, a Kaposvári Rákóczi a Siófokot fogadja majd. (19:51:37)

90+2

90+2
    Zámbó boritja fel a kontratámadást folytató Királyt.

90+2
    Király inditja Rajczit, de Pákai figyel és hazafejeli a labdát.

90+1
    A hosszabitás első percében Jánosa húzza le Albert beivelését.

90
    Albert végez el egy szabadrúgást, de a labda érintés nélkül hagyja el a játékteret.

89
    Kovács inditja Kozicsot, aki megpróbál elmenni Zámbó mellett, de a védő bedobásra szerel.

88
    Csordás hosszú inditásra szánja el magát, de labdája nagyon hosszú Szabónak.

88
    Csordás fejese mellé megy.

87
    Mogyorósi vállalja el a kigyótérről, lövése megpattan, igy szöglet következhet.

86
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Roland Karacs, bejön Barnabás Kozics.

86
    Rajczi inditása Karacs felé éppen hogy csak hosszúnak bizonyul. Kirúgás.

85
    Karacs rúgja fel Majort a felezőtől 10 méterre.

84
    Major lökdösi Karacsot, majd a 3-4. alkalom után szólal csak meg a sip.

83
    Pákai erőteljes fejese a kapu fölé száll a szöglet után.

82
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Miriszláv Zsdrál, bejön Vitalij Király.

81
    Rajczi kap sárgalapos figyelmeztetést reklamálásért.

80
    Kovács becsúszva szerez labdát, de szól Molnár játékvezető sipja, durvának találta a szerelést.