Videoton FC II. – Monor SE 0:1 (vége) | Bajai LSE – SZEOL SC 0:4 (vége) | Kozármisleny – Szentlőrinc SE 0:0 (vége)
REAC – Vác FC 0:3 (vége)
Bajai LSE
0:4 (0:1)
SZEOL SC
szombat 27.09.2014, 16:00 • Bajai LSE Sporttelep, Baja • NBIII - Közép csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:57:56)

Fölényes győzelmet aratott Baján az újonc SZEOL SC a komoly gödörben lévő hazaiak ellenében. Az első perctől kezdve komoly fölényben futballoztak a vendégek, de ez sokáig teljesen meddőnek bizonyult, akcióik rendre elhaltak a betömörülő védelemmel szemben a bajai térfél közepén. Ekkor jöttek az átlövések akcióból és szabadrúgásból is, majd a második félidő első felének remek teljesítménye után már néggyel mentek a szegediek. A hajrá lejátszása így már csak formalitás maradt, s összességében ilyen különbséggel is megérdemeltnek mondható a SZEOL sikere.

90+2

90+2
    Zámbó harcol ki újabb szabadrúgást a vendégeknek, de ennek elvégzésére már nem marad lehetőségük.

90+1
    Puskás középre ívelt szabadrúgása után Dlusztus elöl ment a hazai védelem.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

90
    Lesgyanús helyzetben lépnek ki a bajaiak, de Dongó kapus végül lábbal tisztázni tud.

88
    Második idegenbeli győzelmét szerzi meg ebben a szezonban az újonc SZEOL.

87
    A bajaiakban már nemigen van erő támadások vezetéséhez, igazából mindkét csapat a lefújást várja.

85
    Beretka helyére Mihálffy érkezik a hajrára a vendégcsapatba.

83
    A SZEOL játékosai szinte kézilabdásként adogatták körbe a labdát a tizenhatos előtt, végül Grünwald lőtt 16 méterről fölé.

82
    Busa 16 méteres lövése száll el kevéssel a bal sarok mellett.

80
    Tíz perccel a vége előtt már csak a szegedi győzelem különbsége a kérdéses.

79
    Büszkék lehetnek mai teljesítményükre a szegediek, fokozatosan őrölték fel a bajai ellenállást.

78
    Harnos kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

77
    A legutóbbi, 6. fordulóban a SZEOL hazai pályán fájó 1:0-ás vereséget szenvedett a Dabastól, míg a bajaiak Dunaharasztiban kaptak ki 3:1-re, góljukat ismét 0:2-nél szerezte Princz.

75
    Ngalle helyén Zámbó a második szegedi csere.

74
    Nagyon komoly az előnye a szegedieknek, bajnokin is közzétették a nyári edzőmeccs 4 gólját.