Diósgyőri VTK – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Debreceni VSC – Budapest Honvéd FC 4:0 (vége) | Paksi FC – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége)
Pécsi MFC – Fehérvár 0:2 (vége) | Újpest FC – Dunaújváros 3:0 (vége)
Debreceni VSC
4:0 (2:0)
Budapest Honvéd FC
szombat 04.10.2014, 16:00 • Nagyerdei Stadion, Debrecen • OTP Bank Liga

A vártnál sokkal könnyedebb debreceni győzelem született ma a Nagyerdőben, a Honvédnak egyetlen pillanatig nem volt ezúttal esélye, igazából még a gólszerzésre sem.
    Ami tény; a bajnoki cím védőjének úgy kellett a siker, mint egy falat kenyér, míg Pietro Vierchowoddal valószínűleg el fog beszélgeni a bajnoki szünet során a tulajdonos, Hemingway úr! Elképesztő, hogy időnként milyen gólokat képes kapni a Bp.Honvéd védelme!
    Mindenesetre egyelőre köszönjük a figyelmet, de tartsanak velünk a továbbiakban is, hiszen rengeteg meccs vár ránk, Önökre a mai napon is! (17:54:58)

90+1

90
    1 perc hosszabbítást rendelt el Németh Ádám!

88
    Itt már minden lényeges kérdés eldőlt, már mindenki a meccs végét várja!

87
    Youla nem tudott szögletet kiharcolni Mészárossal szemben.

86
    Balogh Norbert most bedobást harcolt ki a bal szélen!

84
    Ferenczi rögtön lefaultolta Gazdagot, de ez nem volt olyan súlyos, hogy Németh Ádámnak elő kellett volna vennie zsebéből a sárga lapot!

83
    Szakály Péter helyén Ferenczi János a Loki csapatában, ez a meccs utolsó cseréje!

82
    Megint átadja egy kicsit a kezdeményezés lehetőségét a Debrecen a fővárosiaknak.

81
    A fiatal Balogh Norbert mindenkit lefutott a bal oldalon, a szóló végén pedig nyolc méterről lőtt, de Kemenes vetődve, bravúrral hárított!

81
    Youlát könnydén szerelték a hazai védők hat méterre a kaputól.

80
    A sarokrúgást követően kifejelte a labdát a Loki védelme.

80
    Youla 16 méteres jobblábas lövése után pattant szögletre a labda.

79
    Ezekben a pillanatokban a Honvéd nem igazán tud-, a Debrecen pedig már nem nagyon akar támadni!

78
    Job beívelését fejjel mentette Mészáros.

76
    Ihrig-Farkas nem tudta átverekedni magát a hazai védelmen.

75
    Youla látványos ollózása nem jelentett igazi veszélyt a debreceni kapura.

75
    Most próbál támadni, szépíteni a Honvéd.

73
    Tisza helyén a Debrecenben is egy új fiú, a 19 éves Balogh Norbert a pályán.

Juhász Attila

Gólok: 15. Tisza, 38. Sidibe, 47. Vadnai, 61. Varga J.

Lapok:   20. Gazdag (HON), 43. Ikenne-King (HON), 60. Vécsei (HON)

Debreceni VSC: Novakovics – Lázár P., Máté P., Mészáros N., Korhut – Jovanovic, Bódi (Vadnai, a szünetben), Varga J., Szakály P. (Ferenczi J. 83.) – Sidibe, Tisza (Balogh N. 73.). Vezetőedző: Kondás Elemér
    Cserék: Verpecz (kapus), Ferenczi J., Vadnai, Balogh N., Volas, Morozov, Brkovics.

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King, Alcibiade, Ignjatovics, Kosznics – Portilla (Nagy G., a szünetben) – Vécsei (Job 71.), Hidi, Vidovics (Ihrig-Farkas, a szünetben), Gazdag – Youla. Vezetőedző: Pietro Vierchowod
    Cserék: Horváth A. (kapus), Bobál G., Baráth, Ihrig-Farkas, Nagy G., Job, Godoy.

Játékvezetők: Németh Ádám (Varga Zsolt, Márkus Tamás; 4.jv.: Varga Gábor)