Szeged 2011 – 0:1 (vége) | Szigetszentmiklós – Balmazújváros 1:0 (vége) | Békéscsaba – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
Soroksár – Gyirmót 0:4 (vége) | BFC Siófok – Aqvital FC Csákvár 2:2 (vége) | ZTE – Sopron 2:1 (vége)
Szolnok – Ajka 1:0 (vége)
Soroksár SC
0:4 (0:2)
Gyirmót FC Győr
vasárnap 12.10.2014, 15:00 • Haraszti út • Merkantil Bank Liga

Az első félidőben a Gyirmótnak voltak helyzetei, melyből kettőt értékesített, a Soroksárnak igazán veszélyes lövése sem volt.

A második félidőben is a Gyirmót irányított, csak a félidő derekán adódott egy-két kisebb gólszerzési lehetőség a hazaiak előtt, de ezekre rendre válaszolt a vendég csapat.

Az egész mérkőzésen jó játékkal megérdemelt győzelmet aratott a Gyirmót a Soroksár otthonában, így továbbra is a vezeti a bajnokságot. (17:04:55)

90

88
    Paku bal oldali beadását Oross lőtte egy levétel után a jobb kapufa mellé.

86
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Cseri, bejön Présinger.

84
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Cseri bal oldali beadását csúsztatta a középen érkező MAGASFÖLDI JÓZSEF a felső léc alá! 0-4

83
    Magasföldi ugratta ki a jobb összekötő helyén felfutó Beliczkyt, aki védőjét kicselezve lőtt, de Holczer kivédte.

79
    Csere a Soroksár SC-nél/nál: lemegy Kovács, bejön Tóbiás.

79
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Nagy, bejön Kákonyi.

79
    Hodgyai közeli lövését védte Somogyi.

74
    Oross csúsztatott Magasföldi elé, aki kapásból lőtt, a labda azonban pár centivel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

72
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Andorka, bejön Oross.

69
    Lovrencsics tör a gyirmóti kapura, de Graszl menteni tudott.

68
    Péter helyén Hodgyai folytatja.

66
    Cseri ugratta ki Beliczkyt, aki Holczert kicselezve a kapuba lőtt, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

59
    Beliczky lőtt balról, éles szögből, de Holczer hárított.

57
    Balaskó helyén Kincses a pályán.

54
    Magasföldi bal oldali, 25 méteres szabadrúgása a jobb alsó sarok mellé ment.

52
    Magasföldi tette középre a labdát az érkező Beliczky elé, aki kapásból lőtt, de Holczer mentett.

47
    Illés ugratta ki a bal szélen Magasföldit, aki pontosan adta a labdát a középen érkező ANDORKA PÉTER elé, aki egy csel után a jobb alsóba lőtt! 0-3

Gólok: 5. Andorka, 42. Magasföldi, 47. Andorka, 84. Magasföldi

Soroksár SC: Holczer – Vass, Pandur, Gyurácz, Pintér, Péter (68' Hodgyai), Lannert, Balaskó (57' Kincses), Kovács (79' Tóbiás), Nyilas, Lovrencsics
    Cserék: Kurucz – Kincses, Farkas, Urbán, Hodgyai, Erdei, Tóbiás

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Nagy (79' Kákonyi), Beliczky, Andorka (72' Oross), Illés, Lengyel, Cseri (86' Présinger), Graszl, Magasföldi, Kiss, Paku
    Cserék: Deli – Madarász, Présinger, Oross, Kákonyi, Molnár, Balog

Játékvezetők: Oláh Gábor – Kelemen Attila, Varga Gábor