Videoton FC II. – Maglódi TC 3:0 (vége) | Bölcskei SE – SZEOL SC 0:3 (vége)
Bölcskei SE
0:3 (0:0)
SZEOL SC
vasárnap 12.10.2014, 15:00 • Bölcskei SE Sporttelep, Bölcske • NBIII - Közép csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (16:55:46)

Az elmúlt két meccsét megnyerő SZEOL SC Bölcskén behúzta a harmadikat is, nagyon fontos sikert aratva ezzel. A kiegyenlített első félidőben is mezőnyben a szegediek tűntek jobbnak, de a Bölcske stabil védekezésével akkor még nem tudtak mit kezdeni. A második játékrészt azonban egyből góllal kezdte a SZEOL, ami megtörte a jeget, s bő negyedóra elteltével már hárommal mentek a kék-feketék. Az utolsó 30 percet szinte már csak azért játszották le a csapatok, mert előírás. Győzelmével az újonc szegedi csapat nagyot léphet előre a tabellán.

90+2

90+2
    Bata harcol ki még egy szabadrúgást lerántás után, de a jelek szerint az elvégzésére már nem marad idő.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

88
    Formás akciókat vezet továbbra is a SZEOL, de helyzetet már nemigen tudnak kialakítani.

87
    A vendégek harmadik cseréje: Mucsi váltja Ngalle-t.

86
    Cserél a Bölcske a végére, Ledniczki jön Miskovicz helyére.

85
    A szegediek a szombati bajnokikhoz szoktak hozzá az elmúlt hetekben, de a válogatott meccse miatt most vasárnap lépnek pályára. Így Tóth Ákos vezetőedző ezúttal még szombaton is edzést vezényelt csapatának.

83
    Ondrejó helyén Buzási a vendégek második cseréje.

82
    Több játékosára hetek óta nem számíthat a szegedi tréner sérülés miatt, közülük a szinte már felépült Kulacsik esete a legdühítőbb, aki a héten edzésen szenvedett újabb sérülést.

80
    Fröhlich földbe rúg a 14 méteres lövése közben, így labdája elkerüli Dongó kapujának jobb sarkát.

79
    Puskás középre ívelt szabadrúgása egy védő lábáról vágódik veszélyesen a kapu felé, de Csoknyai remek reflexmozdulattal hárít.

78
    Faragó helyére Beretka érkezik a SZEOL csapatába.

76
    Bjedov szabálytalan mintegy 30 méterre a szegediek kapujától, sárga lapot is kap.

75
    Negyedórával a vége előtt ez a meccs eldőlt, a szegediek a jelek szerint begyűjtik azt a bizonyos három pontot.

74
    Roppant szoros a középmezőny az NB III Közép-csoportjában, egy esetleges győzelemmel a 9. helyezett SZEOL elvileg a 2. helyen álló Dabast is megelőzhetné.

72
    Rengeteg az apró hiba és a szabálytalanság a játékban, széttöredezett a meccs az elmúlt percekben.