Budaörs – III. kerület 3:2 (vége) | Veszprém FC – BKV Előre SC 0:3 (vége) | Győri ETO FC II. – Nagyatádi FC 3:0 (vége)
Győri ETO FC II.
3:0 (2:0)
Nagyatádi FC
vasárnap 12.10.2014, 15:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Már az első félidőben nagy fölényben játszott a Győr, több jó lövésük is akadt, a ziccereikből végül kettőt ki tudtak használni, a Nagyatád keveset mutatott az első játékrészben.

A második félidőben a győriek továbbra is fölényben játszottak, de a helyzeteiket nem tudták gólra váltani, majd a Nagyatád magára talált, volt egy-két ígéretes megmozdulásuk, de igazi helyzetig nem jutottak, csak a mérkőzés legvégén, de akkor Nikolic hibázott, nem úgy Medgyes, aki az Illés által szerzett két gólt megtoldotta egy harmadikkal, így fölényesen és megérdemelten nyertek a hazaiak. (16:58:28)

90+3

90+3
    Az ETO gólt szerzett!
    MEDGYES SINAN elé kerül egy labda a balösszekötő helyén, 14 méterről, ballal lövi ki a bal alsó sarkot! 3:0

90+2
    Nikolic kerül helyzetbe egy megcsúsztatott labdából, de 14 méterről gyengén a jobb sarok mellé gurít.

90+1
    Medgyes lövésre íveli be a szögletet, Sváb átveszi, de a védőkbe bombázza a labdát.

90
    Szabó Bence szögletét kifejelik a védők, szöglet jobbról.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Farkas Zoltán húz el a bal szélen, a beadását szögletre mentik a védők.

89
    Farkas Zoltán cselez befelé balról, passzolhatna, de ellövi a labdát 12 méterről, csúnyán mellé.

88
    Horváth Dániel véd egy távoli lövést magabiztosan.

87
    Sváb elé kerül a labda, a 12 méteres lövését bravúrral védi Gyenes!

86
    Márton teszi maga elé a labdát, de a 22 méterre lövése messze elkerüli a kaput.

86
    Fülekit intik le lesen.

85
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Böjte (Nagyatádi FC), Pongráczot rántotta le a felezővonalnál.

84
    A jobb szélen akasztanak meg a hazai védők egy támadást, dobhat a Nagyatád, de utána elveszítik a labdát.

82
    Szabó Bence kicsiben oldja meg a szögletet Pongráczcal, de a beadást kivágják a védők.

81
    Szabó Bence lapos beadását mentik szögletre a védők Farkas Zoltán elől.

80
    A hajrához érkeztünk, kiegyenlítette a játék, de a hazaiak biztosan tartják az előnyüket.

Gólok: 23. Illés, 43. Illés, 90+3. Medgyes

Lapok:   72. Márton (NFC), 73. Kuckó (NFC), 77. Rácz (NFC), 85. Böjte (NFC)

Győri ETO FC II.: Horváth – Nagy B., Kozma, Lenzsér (30' Pongrácz), Sváb – Nagy Á., Kerékgyártó D. (70' Medgyes), Illés D – Vankó (59' Füleki), Farkas, Szabó B.,

Cserék: Végh – Füleki, Medgyes, Szabó T., Pongrácz

Nagyatádi FC: Gyenes – Kiss (39' Kovács P.), Dekanics, Takács, Kuckó, Márton, Horváth (56' Kovács), Nikolic, Böjte, Csató, Rácz

Cserék: Vörös – József, Fábián, Kovac, Kovács, Mixtai, Juhász

Játékvezetők: Jakab Géza – Szabó Péter dr., Király Zsolt