Manchester City – Tottenham Hotspur 4:1 (vége) | Arsenal FC – Hull City 2:2 (vége) | Burnley FC – West Ham United 1:3 (vége)
Crystal Palace – Chelsea F.C. 1:2 (vége) | Everton FC – Aston Villa FC 3:0 (vége) | Southampton FC – Sunderland AFC 8:0 (vége)
Newcastle United – Leicester City 1:0 (vége)
Everton FC
3:0 (1:0)
Aston Villa FC
szombat 18.10.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Barclays Premier League

Izgalmas,pörgős első félidőt követően várhattuk, hogy felváltva eshetnek további gólok. Ez a számítás bejött.
    Lukaku gólját követően teljesen szétesett a vendégcsapat.
    Nyoma sem volt az első félidőben tapasztalt lelkesedésnek és a támadásoknak sem.
    Így a kontrára játszó hazai csapat kényelmesen járathatta a labdát.

A mérkőzést teljesen megérdemelten nyerte az Everton, amelyből Jagielka, Baines, Osman, Naismith és Lukaku is kiemelkedőt játszott. A vendég csapatból csak Hutton dicsérhető!

Köszönjük a figyelmet! (17:56:05)

90+3

90+2
    Gibson elől mentett Clark – de szöglet már nem lesz...

90+2
    Baines kapott egy hosszú indítást, amelyet nem ért el. Guzan kirúgást végezhet el.

90+1
    A gólszerző Lukaku helyét Gibson veszi át

90+1
    3 perc lesz a ráadás

90
    Eto'o szépen kicselezett 2 védőt, majd Cissokho szerelte.

90
    Coleman dobta be a labdát Alcaraznak.

89
    Howard hozhatja játékba a labdát!

88
    Clark érkezett a beadásra, de fejese elkerülte a kaput.

87
    Jagielka keresztezett remekül. Szöglettel jöhet a Villa...

86
    Samuel Eto'o a friss ember. Naismith kap pihenőt.

86
    Richardson beadása nagyon mély volt. Howard simán lehúzta.

85
    Richardson szökteti Agbonlahort...

85
    Hátul adogat az Everton védősora.

84
    A második gól óta egyre látványosabban unják a csapatok a játékot.

83
    Jagielka – Howard – Alcaraz a labda útja.

82
    Próbálkozik becsülettel a vendég csapat. De, ma semmi sem sikerül nekik.

81
    Cole érkezett a pályára Benteke helyére!

Pungor Csaba

Gólok: 18. Jagielka, 48. Lukaku, 76. Coleman

Lapok:   61. Barry (EVE), 72. Naismith (EVE) – 6. Richardson (ASV), 36. Agbonlahor (ASV)

Everton FC: Howard – Coleman, Jagielka, Alcaraz, Baines – McCarthy, Barry – Osman, Naismith (Eto'o 86'), Barkely (Pienaar 65') – Lukaku (Gibson 90+1')
    Cserék: Robles (kapus), Hibbert, McGeady, Besic

Aston Villa FC: Guzan – Hutton, Vlaar, Baker (Clark 25'), Cissokho – Cleverley, Westwood, Richardson – N'Zogbia (Weimann 64'), Benteke (Cole 81'), Agbonlahor
    Cserék: Given (kapus), Bent, Sanchez, Lowton

Játékvezetők: Anthony Taylor Asszisztensek: Michael Mullarkey, Gary Beswick Tartalék játékvezető: Andy Woolmer