Lombard Pápa FC – Diósgyőri VTK 0:0 (vége) | Nyíregyháza – Puskás Akadémia FC 0:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – MTK Budapest FC 0:1 (vége)
Budapest Honvéd FC – Paksi FC 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Pécsi MFC 2:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
0:0 (0:0)
Paksi FC
szombat 18.10.2014, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Igazából a 90 percből az első félidő utolsó 15 perce volt igazán értékelhető, azon kívül csak hébe-hóba adódtak helyzetek. Az iram az első félidőben még tűrhetőnek bizonyult, a másodikban már kifejezetten gyenge lett, a színvonal pedig a közepesnél gyengébbre sikerült rengeteg technikai hibával, de nagyon sok felesleges kakaskodással, erőfitogtatással. Csoda, hogy egyetlen sárga lappal megúszták a felek.

A Honvéd valamivel többet támadott, de a Paks viszont két kapufájával feltétlenül közelebb járt a gólhoz. Ahhoz a gólhoz, amit ma egyik csapat sem tudott végül megszerezni, így maradt a gól nélküli döntetlen, ezzel a pontosztozkodás.

Budapest Honvéd – MVM Paks: 0-0. Köszönöm a figyelmet!
    ---- (19:52:41)

90+2

90+2
    Molnárnak nem okozott gondot a szabadrúgás, erőtlenül a bal felső irányába hullott a labda, könnyedén leszedte a kapus.

90+1
    Ha minden igaz, egyetlen perc a hosszabbítás.

90+1
    Támad a Honvéd, szabadrúgáshoz jutnak a hazaiak az ellenfél térfelének közepén.

90
    Gazdag harcol ki a félpályánál egy szabadrúgást, mezőnyjáték továbbra is az előző egyetlen helyzetet leszámítva.

89
    Haraszti húzta meg a jobb oldalon, majd 18 méterről egy védő szorításában nagyon szép lövést eresztett meg a vendégek támadója, Kemenes bravúrral fogta ki a léc alól a kísérletet.

89
    Alcibiade lökése után gyorsan végzi el a szabadrúgást a felezőnél a Paks.

88
    Némi javulást hozott az első félidő utolsó 15 perce, de sajnos most még a mérkőzés elején tapasztalt színvonal alá süllyedt a találkozó.

87
    Prosser lövése méterekkel kerüli el a kaput.

86
    Temérdek technikai hiba, labdakezelési és közeli passzokból eredő hibák tarkítják a mérkőzést ezekben a percekben.

85
    Igazából érthetetlen, de a pályán sokadszor forrnak az indulatok. A szabálytalanságok keménysége érthetetlen, mivel a felezőnél semmi nem indokolja ezt a lökdösődést, ezt a rugdosódást.

84
    Czár beadása érintés nélkül simán száll a jobb kapufa mellé jócskán.

83
    Hátul adogat a Honvéd, egyik gárda sem töri magát a gólért.

82
    Mindkét együttes cserével frissít tehát, de nő az esélye a gól nélküli döntetlennek.

81
    Prosser érkezik a Honvédba King helyett, Hahn János pedig a paksi csapatba érkezik Simon helyett.

81
    Mindkét együttes cserélni készül az utolsó 10 percre.

80
    Az utóbbi percekben inkább a Paks támadgat, többnyire a bal oldalon próbálja feltörni a reteszt, egyelőre sikertelenül.