Tatabánya – Sárvár FC 3:1 (vége) | III. kerület – Csepel FC 0:0 (vége) | Győri ETO FC II. – Futura-Mosonmagyaróvár 3:0 (vége)
III. kerület
0:0 (0:0)
Csepel FC
szombat 18.10.2014, 14:30 • III. Kerület TVE Sporttelep, Kalap utca/Hévízi út • NBIII - Nyugati csoport

Úgy tűnik, lenyugodtak a kedélyek. Összességében igazságos döntetlen született, bár a III. Kerület sokáig uralta a játékot, ám a kiállítás után, az utolsó 20 percben nyerhetett volna a Csepel is. A játékvezető nem tudta igazán kézben tartani a meccset, talán emiatt is alakult a verekedés a lefújás után, illetve Kemény sportszerűtlensége után, akit a játékvezető utólag ki is állított. Sok volt tehát az esemény, a játék a második félidőben sajnos gyengébb volt, mint az elsőben, de így sem láthattunk rossz meccset. Köszönöm a figyelmet! (16:25:15)

Kemény Tamás kapott piros lapot a lefújás után, tőle indult az egész kakaskodás.

Verekedés alakult ki a lefújás után!

90+3

90+2
    Most a Kerület ívelhetett fel egy szabadot, de nem lett belőle semmi.

90+1
    Szabadrúgás kifelé.

90+1
    A Csepel kapott szabadrúgást, be fogják ívelni a félpályától.

90
    Lóska és Juhász fejeltek össze, mindkettőjüket ápolni kell.

89
    Ebből kontrázhatott volna a Kerület, ám Bodnár elütötte a hazai játékost, ez is sárga.

88
    Éppen, hogy elment a labda Végh előtt, de valaki még beleért, újabb szöglet.

87
    Az első csepeli szöglet, az utolsó percekben.

86
    Juhászhoz pattant egy labda a védők hibájának hála, Juhász pedig egy az egyben mellé gurított a kimozduló Kaszai mellett. Meccslabda volt!

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Végh (Csepel FC).

83
    Az utolsó csere mind a két oldalon.
    A vendégeknél Balogh helyére Sztankó állt be, míg a hazaiaknál a csapatkapitány Kaszait váltotta Kocsis Balázs.