SZEOL SC – Gyula 0:1 (vége) | Kozármisleny – FC Dabas 2:2 (vége) | Orosháza FC – Maglódi TC 0:0 (vége)
REAC – Videoton FC II. 2:0 (vége)
Rákospalotai EAC
2:0 (2:0)
Videoton FC II.
szombat 18.10.2014, 16:30 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

Három nyeretlen hazai mérkőzést követően a REAC ezúttal megszerezte a három pontot. A találkozó nagy kérdései már az első félidőben eldőltek, a második játékrészben már inkább csak harc volt a pályán.
    A rákospalotaiak egy elképesztő öngóllal szereztek vezetést már a harmadik percben, majd ezt a 30. percben fejessel sikerült növelniük. A Videoton mezőnyben ugyan próbálkozott, de még szerencséje sem volt a vendégcsapatnak. Szépíteniük sem sikerült, Pajac csúnyán kihagyta a büntetőt.
    A fordulást követően gyűrték egymást a csapatok, de igazából a vendégek játékában nem volt benne a gól, a hazaiak pedig különösebben nem erőltették a támadásokat.
    Köszönöm a figyelmet! (18:25:06)

90+2

90+2
    Czimmermann cselezgetett a bal oldalon, szabadrúgást harcolt ki csapatának. Az elvégzett szabad után a játékvezető lefújta a találkozót.

90+1
    A rákospalotaiak jobbról ívelhettek középre szabadrúgást, bent rossz helyre szabadítottak fel a védők, a kipattanót Kiss mintegy 19 méterről rúgta kapura, Gábor nagyot védett.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    A REAC végezhetett el szabadrúgást, a vendégek tizenhatosára betett labdát lekapcsolták a védők.

88
    A hajrában még láthattunk egy szép hazai támadást, Nagy éles szögből mintegy tíz méterről lőtt kapura, Gábor vetődéssel megfogta a labdát.

87
    Ívelésekkel próbálkoznak a vendégek, ezek legtöbbször teljesen hatástalanok. Igaz már idejük nem nagyon van támadásépítésre.

86
    Géresi kapott labdát, 14 méterről próbálta kapura rúgni, csúnyán fölé-mellé bombázta.

85
    A rákospalotaiak adogatnak, inkább labdatartásra rendezkedtek be, fejetlenül nem rohannak előre.

84
    Balról ívelték középre a labdát a fehérváriak, középen mindenki fölött elszállt, bedobással jöhet a hazai csapat.

83
    A REAC az elvégzett szabadrúgás után hamar elveszítette a labdát, a vendégek építkezhetnek.

82
    Baksa lépett oda csúnyán, érkezett is a sárga lap.

81
    Perendic ívelte be balról a labdát, Gábor jött és magabiztosan lehúzta.

79
    Egy hosszan előreküldött labdára mozdult ki a kapujából Changeliya, és rúgta vissza mezőnybe.

78
    Czimmermann cselezgetett a bal oldalon, nem sikerült beadni a labdát, a Fehérvár jöhet beadással.

76
    A REAC térfelén folyik a játék, a vendégek veszélyes területre azonban nem tudják bejátszani a labdát.

75
    A Videoton balról elvégzett sarokrúgása veszélytelen, a hazaiak építkezhetnek.

74
    Havasi kis híján szépített, nyolc méterről lőhetett kapura, Changeliya nagyot mentett szögletre.

Gólok: 3. Kocsis (öngól), 30. Labát

Lapok:   2. Pfister (REAC) – 20. Király (VID), 82. Baksa (VID2)

kimaradt büntető: 39. Pajac (VID2), kimaradt bünt.

Rákospalotai EAC: Changeliya – Pfister (49. Dinka), Labát, Kollár, Balázs – Lászka, Perendic, Lucz (62. Czimmermann), Nagy – Kiss, Csete (65. Olay)
    Cserék: Kőhalmi – Czimmermann, Fézler, Herbály, Dinka, Olay, Porgeorgiev

Videoton FC II.: Gábor – Baksa, Dobsa, Szelei (52. Havasi), Kókány (58. Ács) – Kiprich, Cseszneki (70. Kalmár), Kocsis, Király – Géresi, Pajac
    Cserék: Gyánó – Ács, Kalmár, Havasi

Játékvezetők: Tuczai – Dr. Bede, Török