Hamburger SV – 1899 Hoffenheim 1:1 (vége) | SC Paderborn 07 – Eintracht Frankfurt 3:1 (vége)
SC Paderborn 07
3:1 (0:0)
Eintracht Frankfurt
vasárnap 19.10.2014, 17:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Bundesliga

A végeredmény 3:1!

A nagyon gyenge első félidő után egy remek második félidőt láthattunk. Az 57. percben Meier révén a semmiből szerzett vezetést a Frankfurt. A kapott gól jót tett a hazaiaknak és nagyon jól kezdtek el focizni. Meg is lett az eredménye, hiszen a 66. percben a frissen beállt Ducksch góljával egyenlítettek. Ezt követően mindkét csapatnak voltak nagy helyzetei, de a hazaik a 79. percben Hünemeier révén előnybe kerültek. A Frankfurt próbált támadni, de mégis a Paderborn növelte az előnyét a másik csere, Kutschke révén! Ezzel megérdemelten nyert a hazai csapat, mindenképpen ki kell emelni, hogy a hazai mester remekül nyúlt bele a mérkőzésbe!

Köszönjük a figyelmet! (19:23:14)

90+2

90+2
    Vrancic jól tekerte el a szabadrúgást, de egy kicsivel fölé ment!

90+1
    Piazon rúgta fel Vrancicot. Szabad veszélyes helyről!

90
    2 perc a ráadás!

90
    A szöglet után Meier kezezett. Szabad kifelé!

89
    Aigner lövését blokkolták. Szöglet!

87
    Koc elhagyja a pályát. A helyén Hartherz.

87
    Seferovic beadása volt pontatlan.
    Stefan KUTSCHKE - 3:1

85
    A Padernborn gólt szerzett!

STEFAN KUTSCHKE eldönti a mérkőzést!! Koc ad remek passzt KUTSCHKE elé, aki okosan eltolja a kapus mellett, majd az üres kapuba passzol! 3:1

84
    Hasebe lövését blokkolták!

82
    Kruse húzta le a labdát Seferovic feje elől!

A Paderborn gólt szerzett!

UWE HÜNEMEIER góljával vezet a Paderborn!!! Vrancic remek labdája után HÜNEMEIER 11 méterről, kapásból a jobb alsóba lőtte a labdát! 2:1

78
    Wiedwald megint remekül lépett ki a kapuból! Sorozatban jönnek a nagy helyzetek!