Borussia Dortmund – Hannover 96 0:1 (vége) | FC Augsburg – SC Freiburg 2:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – SC Paderborn 07 1:0 (vége)
Hertha BSC – Hamburger SV 3:0 (vége) | Eintracht Frankfurt – VfB Stuttgart 4:5 (vége) | Bayer Leverkusen – FC Schalke 04 1:0 (vége)
Hertha BSC
3:0 (0:0)
Hamburger SV
szombat 25.10.2014, 15:30 • Olympiastadion Berlin, Berlin • Bundesliga

Az első félidőben kiegyenlített játék zajlott, mindegyik kapu előtt adódtak lehetőségek, majd a második félidőben a Hertha került fölénybe, a védelmi bizonytalanságokat kihasználták, a két gólos vezetés birtokában magabiztosan játszottak. A hajrában Ben Hatira góljával bebiztosították az egyébként is megérdemelt győzelmüket. (18:28:15)

90+2

90+2
    Kapuig már nem jut egyik csapat sem a mérkőzésen.

90
    2 perc a ráadás.

88
    A pálya közepén zajlik a játék, a Hamburgnak már sok kedve nincs ehhez a mérkőzéshez.

86
    Eldőlt a mérkőzés, innen nincs visszaút a Hamburgnak
    Änis BEN HATIRA - 3:0

85
    A Hertha gólt szerzett!
    Skjelbred labdájával ANIS BEN HATIRA indul a jobbösszekötő helyén, végigviszi, és 12 méterről helyez könnyedén a bal sarokba! 3:0

84
    Stocker helyén Brooks a folytatásban.

83
    Szöglet jobbról, kifejelik a hamburgi védők Hosogai beadását.

81
    Ismét szabadrúgással jön a Hertha, Hosogai ívelése után kifelé jár szabadrúgás.

80
    Szabadrúgással jönnek a hazaiak a felezővonaltól, az előreívelt labdát Wagner csúsztatja mellé.