Puskás Akadémia FC – MTK Budapest FC 0:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Pécsi MFC – Lombard Pápa FC 1:2 (vége)
Diósgyőri VTK – Dunaújváros 3:3 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 2:0 (vége)
Diósgyőri VTK
3:3 (0:3)
Dunaújváros PASE
szombat 25.10.2014, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Őrült második félidő végén harsan fel a hármas sípszó! A Diósgyőr emberhátrányban óriásit küzdve kiegyenlített. Szivics Tomiszláv remekül felrázta csapatát a szünetben, ám a vendégek csak magukat hibáztathatják, hiszen mindhárom gólt szöglet után kapták. Ez persze semmit nem von le a miskolciak érdemeiből, akik megérdemelten egalizáltak! Nagyszerű, izgalmas meccs volt, a sírból visszahozott hazai pontszerzéssel. Köszönöm figyelmüket, további szép estét és hétvégét kívánok! (20:54:31)

90+4

90+3
    Bacsa ugratja ki Husicot, aki az ötös sarkánál visszahúzza, majd megvárja amíg Farkas odaér és felszabadít.

90+2
    Okuka tart rá Petneházi lábára, szabadrúgás kifelé.

90+2
    Bacsa kap labdát a tizenhatoson belül, nagy törekvés árán szerelni tudja Farkas és Sárközi.

90+1
    Husic robog hatalmas lendülettel, Józsi tudja kivágni előle a labdát.

90
    Jakab ad be laposan a bal szélről, Debreceni vágja ki. Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    A gól után néhányan ünnepeltek a hazai játékosok közül, de Elek Ákos vehemensen sürgette a labda visszahozatalát és az újrakezdést.

88
    A DVTK gólt szerzett!
    Kiegyenlít a Diósgyőr!! Gosztonyi András szöglete után pattog a labda a kapu előtt, végül LAZAR MARJANOVIC tud belekapni és egy méterről bekotorja a gólvonal mögé, Nagy már csak ott kapja el. 3-3!

88
    Jakab passza után Orosz és Zsótér startolnak a labdára, ám mindketten méteres lesről indulnak.

87
    Lázár végül saját lábán ballag be az öltözőbe.

87
    Lázár Zsolt sérülése miatt módosított a cserén Dobos Barnabás, Szalai Tamás folytatja a sérült játékos helyett.

86
    Az ápolás még tart, de úgy néz ki nem Thiago fog beállni, hanem Szalai Tamás.

85
    Egy dunaújvárosi játékos a földön, hordágyra lesz szükség Andó-Szabó jelzése szerint.

84
    Thiago Da Silva készül beállni a Dunaújváros harmadik cseréjeként.

84
    Orosz nem tud Marjanovic mellett behatolni a diósgyőri tizenhatos közelébe.

83
    Gosztonyi szabadrúgását Bacsa csúsztatta kapura, de Nagy könnyedén védett.

82
    Petneházi szabálytalankodik Grumic-csal szemben, Andó-Szabó neki is sárgát mutat fel.

82
    Szivics Tomiszláv kihasználja utolsó cseréjét, Barczi Dávid helyett Lazar Marjanovic a pályán.

Dénes Szarka

Gólok: 47. Bacsa, 63. Grumic, 88. Marjanovic – 16. Böőr (bünt.), 23. Nikházi, 25. Böőr

Lapok:   15. Husic (DVTK), 67. Debreceni (DVTK) – 68. Sárközi (DPASE), 70. Nikházi (DPASE), 82. Petneházi (DPASE)   14. Alves (DVTK)

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Debreceni, Alves, Husic – Barczi (Marjanovic 82'), Kádár, Bognár (Elek 46') – Bacsa, Grumic, Takács (Gosztonyi 46')
    Cserék: Rados, Szalai V., Egerszegi, Elek, Bori, Marjanovic, Gosztonyi
    vezetőedző: Szivics Tomiszláv

Dunaújváros PASE: Nagy – Villám, Farkas, Sárközi, Csehi – Böőr (Jakab 74'), Lázár, Petneházi, Nikházi (Józsi 79')– Orosz, Zsótér
    Cserék: Milinte, Józsi, Szalai T., Thiago, Godslove, Sóron, Jakab
    vezetőedző: Dobos Barnabás

Játékvezetők: Andó-Szabó – Lémon, Theodoros – Szilasi, Takács J. – Takács G.