Szeged KKSE – Mosonmagyaróvári KCSE 29:36 (vége) | MTK-Budapest – Debrecen 27:28 (vége)
MTK-Budapest
27:28 (13:14)
DVSC - TVP AQUATICUM
vasárnap 26.10.2014, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

60
    Harminc másodperccel a vége előtt időt kért a Debrecen! (27:28) (27:28)

60
    Büntetőt dobhatott az MTK-Budapest, WOLF idegei kötélből vannak, bevarrta. (27:28) (27:28)

55
    A Debrecen időt kért! (24:26) (24:26)

52
    Ábrahám kapott két perces kiállítást, emberelőnyben játszhat a Debrecen. (23:25) (23:25)

50
    WOLF vállalta el a hazaiak büntetőjét, a jobb alsót választotta. (23:25) (23:25)

45
    Sopronyi takarított nem éppen szabályos eszközökkel, két percet kapott érte. (21:23) (21:23)

43
    Az MTK-Budapest időt kért! (20:21) (20:21)

37
    Karnik kapott két perces büntetést, emberelőnyben játszhatnak a hazaiak. (18:16) (18:16)

32
    WOLF állt oda a hétmétereshez, a hazaiak gólvágója nem hibázta el. (14:14) (14:14)

32
    Kudor kapott két perces büntetést, újra emberhátrányban játszik a Debrecen. (13:14) (13:14)

29
    Slakta húzta vissza Szádvárit, két perces büntetést kapott. (13:13) (13:13)

26
    A Debrecen kiegyenlített, SOPRONYI értékesítette a vendégek büntetőjét. Közben a hazaiaknál Kurucz állt a kapuba. (13:13) (13:13)

25
    Szádvári a szélen kiharcolta, Balog második büntetőjét hagyta ki. (13:12) (13:12)

24
    BALOG vállalta el a hazaiak hétméteresét, nem hibázta el. (13:11) (13:11)

24
    Siska húzta vissza ellenfelét, két perces büntetést kapott. (12:11) (12:11)

22
    Karnik kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a fővárosiak. (11:10) (11:10)

18
    A Debrecen időt kért! (10:7) (10:7)

13
    Ezúttal SOPRONYI vállalta el a hétméterest, elemi erővel vágta be. (8:5) (8:5)

13
    Valovics kapott két perces büntetést, emberelőnyben játszhat a Debrecen. (8:4) (8:4)

11
    Karnik büntetője ezúttal kimaradt, Blazek kézzel kitolta. (7:4) (7:4)

10
    KARNIK nem tud hibázni, harmadik büntetőjét is bedobta. (6:4) (6:4)

8
    BALOG vállalta el a hazaiak büntetőjét, nem ismert kegyelmet. (5:3) (5:3)

7
    KARNIK lőhetett ismét hétméterest, most se hibázott. (4:3) (4:3)

5
    KARNIK vállalta el a vendégek büntetőjét, kegyetlenül bevágta. (3:2) (3:2)

3
    Barna kapott két peres büntetést, emberelőnyben támadhat a Debrecen (2:0) (2:0)

MTK-Budapest: Kurucz, Blazek, Kókai (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács, Wolf, Valovics, Schmidt
    DVSC - TVP AQUATICUM: Horváth-Pásztor, Makai, Lajtos (kapusok) – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Bárány, Sopronyi, Slakta, Kelemen, Siska, Som, Karnik, Kudor, Gorilska

Játékvezetők: Horváth, Marton