Szeged KKSE – Mosonmagyaróvári KCSE 29:36 (vége) | MTK-Budapest – Debrecen 27:28 (vége)
Szeged KKSE
29:36 (15:19)
Mosonmagyaróvári KCSE
vasárnap 26.10.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Női kézilabda NB1

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:22:25)

Nos, ha ez volt a nyerhető mérkőzés, akkor komoly a baj Szegeden. Bő negyedóráig volt csak esélye a hazaiaknak a pontszerzésre, addig szinte folyamatosan vezettek egy-két góllal. Ekkor nyolcperces szegedi gólcsend következett, amit kihasználva szépen elhúzott a Mosonmagyaróvár, s a második félidőben a hitehagyottnak tűnő hazai csapat ellen már szinte a teljes csapatát nyugodt szívvel forgathatta Róth Kálmán, fölényes sikerük egy percig sem forgott veszélyben. Kétség sem férhet hozzá, hogy a jobbik csapat győzött.

60
    Mérkőzés vége. (29:36)

60
    Élő átlövését sáncolja a hazai védelem, Puhalák labdája balról pedig Futaki kezében landol. (29:36) (29:36)

60
    Élő lövését védte Futaki, majd indította DAJKÁT, aki belőtte a ziccert a jobb sarokba. (29:36) (29:36)

59
    DAJKA tör előre középen, s szépen lő a jobb alsó sarokba. (28:36) (28:36)

58
    Marincsák közbelövése száll fölé jobb kettőből. (27:36) (27:36)

58
    TÓTH ORSOLYA emelkedik középen, s az apró lány a bal sarokba talál. (27:36) (27:36)

58
    Gerháth ellépte, a hazaiak indulhatnak. (26:36) (26:36)

57
    Belemenés Gulyásnál, a vendégeké a labda. (26:36) (26:36)

57
    ÉLŐ emelkedik középen, s hatalmas átlövést küld a jobb sarokba. (26:36) (26:36)

56
    A vendégeknél rossz a bejátszás beállóba, a hazai akció végén LOJPUR már betalál beállóból. (26:35) (26:35)

56
    Gulyás ziccerét beállóból védi Schneck. (25:35) (25:35)

55
    Selmeci sáncolt közbelövése után Marincsák passza hosszú a bal szélre. (25:35) (25:35)