Granada – Real Madrid 0:4 (vége) | Atlético Madrid – Cordoba 4:2 (vége) | Barcelona – Real Club Celta de Vigo 0:1 (vége)
Real Sociedad – Málaga CF 0:1 (vége)
Real Sociedad
0:1 (0:0)
Malaga CF
szombat 01.11.2014, 22:00 • Anoeta, San Sebastián • Primera División

Igazán eseménytelen 90 percet láthattunk. A Sociedad 80 percen át ívelgette fel a labdát a malagai kapu előterébe, az utolsó 10 percben kezdtek el stílusosan passzolgatni. A Malaga sem remekelt, nekik is kevés helyzetük volt. A meccs végére kezdtek belejönni és ekkor jött ki, hogy Amrabatnak milyen fantasztikus állóképessége van. Ahogy a többiek fáradtak ő úgy lett egyre gyorsabb és ennek köszönheti győzelmét a Malaga, hiszen az ő elfutása után lőtt gólt Juanmi. A Malagában ismét jól teljesített a fiatal Castillejo, akitől a gól előtti támadás indult.

A Sociedad egyre nagyobb bajban továbbra is nyeretlenek augusztus vége óta, Malaga viszont sorozatban negyedik meccsét nyerte meg.

Real Sociedad – Malaga 0:1

Köszönöm a figyelmet! (00:04:10)

90+6

90+5
    Amrabatnak elképesztő kondija van még egy sprintet levágott az utolsó percben.

90+4
    Vela futott ismét lesre.

90+2
    Megint Amrabat szólózott, Juanmit jól játszotta meg, de Juanmi visszatett labdája nem volt jó.

90+1
    5 perc a hosszabbítás.

90
    Megint parádésan ment el a jobb szélen Amrabat és lapos passza megtalálta középen Dardert, aki óriási ziccerben 4 méterről a kapufát találta el.

88
    Amrabat a játékvezeteői labdát kapura próbálta lőni, kevéssel ment mellé, nem volt sportszerű Amrabat.