Magyarország – Szlovákia 0:3 (vége)
Magyarország
0:3 (0:0)
Szlovákia
szombat 15.11.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • EB selejtező (U19)

Az első félidőben nem született gól, nem volt sok helyzet. Polievka nagy helyzetet hagyott ki, illetve magyar oldalról Tóth bombázta fölé közelről.

A második félidőben Polievka kezdte meg a gólgyártást, majd Bénes remek ballábas lövésével már kettővel mentek a vendégek. Végül a 73. percben Spalek fejjel volt eredményes, és lezárta ezzel a meccset. Azerbajdzsán, és Szlovákia a továbbjutó, Magyarország kiesett.

Köszönjük, hogy velünk tartottak. További szép napot minden Kedves Nézőnek! (14:49:46)

90+3

90+3
    Spalek lőtt kapura, de Horváth védett.

90+2
    Sallai a magyarok legjobbja, ismét lőtt, de Junas hárított.

90+2
    Vlcek szabálytalan Sallaival szemben.

90+1
    Vida rúgott oda Polievkanak.

90+1
    Kontrázhatott a szlovák csapat. Három támadó vihette rá egy védőre, de a passz nem volt pontos, lelassult a támadás, és visszazártunk.