Veszprém FC – Balatonfüredi FC 2:2 (vége) | III. kerület – Tatabánya 2:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Budaörs 0:0 (vége)
Veszprém FC
2:2 (1:0)
Balatonfüredi FC
szombat 15.11.2014, 13:00 • Városi stadion, Veszprém • NBIII - Nyugati csoport

Csodálatos meccs volt ellentmondásos félidőkkel. Az elsőben a Veszprém irányított, a másodikban a Füred, de a végén Burcsik találatával megérdemelt pontosztozkodás!

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (14:53:35)

90+3

90+3
    A Veszprém gólt szerzett!
    BURCSIK a hosszabbításban egyenlít! 2-2 hihetetlen! Udvardi beadását lövi be!

90+2
    Szöllőskei kap sárgát.

90+1
    Burcsik esik el a tizenhatoson belül, de nem sípol a spori.

90
    Udvardi viszi el a védője mellett és passzol Bollához, aki nagyon csúnyán mellé lövi.

88
    Udvardi ad egy káprázatos passzt, ezzel kerül helyzetbe Simon, de eladja a labdát lövés helyett.

87
    Czafit ugrik ki a védők közül, de a lövését védi Kádár.

86
    A szabadrúgást Császár elől tisztázzák pedig jó helyzetben volt a védő.

85
    Udvardi cselezi ki a védőjét, de a második felrúgja őt.

84
    Egy beadást követően Kádár Húzza magához a labdát.

83
    A szögletet kifejelik Bánhidi elé, aki rátűzi, de jócskán kapu mellé ment a lövése.

82
    Szántó helyén Bánhidi folytatja.

81
    Balogh fut el Bolla mellett majd beadja a labdát, de Garai tudja kitenni szögletre.

80
    Füredi szúrta kapura a szabadot, de Kádár fölé tudja tolni a labdát!

79
    Császár rántja le ellenfelét, ezért kap sárga lapot.

78
    Kuti helyén egy fiatal tehetséges támadó folytatja, aki nem mellesleg strandfoci válogatott is szóval kíváncsian várjuk, hogy mit tud Udvardi Márk.