SZEOL SC – Dunaharaszti MTK 1:0 (vége) | Kozármisleny – Gyula 4:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
4:0 (2:0)
Várfürdő-Gyulai Termál FC
szombat 15.11.2014, 13:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Kozármisleny csapata teljesen megérdemelten nyert, az eredmény a vendég csapatra nézve hízelgő. A második félidőben is sok hazai helyzet maradt ki, a Gyulaiak alig jutottak el a hazai kapuig.
    Ezzel a játékkal bizakodva utazhatnak a hazaiak Monorra az utolsó fordulóban. (14:48:35)

90+1
    Valkovics kapott nagyszerű labdát a bal szélen, jól adott középre, de a hosszún érkező Nagy M. K. lövése elakadt a védőkben.

90
    1 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Nagy M. K. szerzett labdát, aki egyből Tóthnak passzolt, a csatár egy jó csel után lőtt, de nem találta el jól, így Nagy könnyen ölelte magához.

88
    Okos beadását fejelte mellé Laurinyecz.

87
    Nagy M. K. labdája pattant Tóth kezére.

86
    Gajág indítását fülelte le a vendég kapus Valkovics elől.

85
    Céltalanul előre lőtt labdát vezet ki Sólyom az alapvonalon.

84
    Lauer helyett Reitz a pályán.

83
    Reitz érkezik a hazai csapatba.

82
    Sipos beadását a hosszún a most beállt Bagyinszki vette le de csele elakadt Várdában.

80
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Csere után rögtön egy hazai támadás, tökéletes labdát kapott NAGY M. KRISZTIÁN aki levette, megnézte és berúgta csapata negyedik gólját.

79
    Utolsó vendég csere Belényesi helyett Benyinszki.

78
    Változtat a hazai mester Cziráki helyett Valkovics folytatja a hazai csapatban.

76
    Nagy K. és Szabó P. játszott szépen össze a beadást Vincze rúgta ki.

75
    Szabó Péter adott nagyszerű labdát a szélen Nagy M. K.-nak, aki jól levette és éles szögből lőtt fölé, nagy helyzet volt.

73
    Belényesi fejelte haza kapusának a labdát.

72
    Fellai ívelt Tóth felé egy labdát, de hosszú lett és Nagy szedte fel a hazai csatár elől.