Veszprém FC – Balatonfüredi FC 2:2 (vége) | III. kerület – Tatabánya 2:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Budaörs 0:0 (vége)
Győri ETO FC II.
0:0 (0:0)
Budaörs
szombat 15.11.2014, 13:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Jó iramú küzdelmes mérkőzést hozott a két csapat rangadója, amelyen a hazaiak játszottak végig fölényben. A Budaörs a kontrákban bízott, de igazi helyzetbe nem sikerült kerülniük, míg a hazai fiatalok minkét félidőben kihagytak egy-egy ziccert a két Szabó, Bence és Tibor révén.

Kisebb helyzetek ezeken kívül is adódtak a győriek előtt, de ezek is kimaradtak, egy kivételével a távoli lövések sem voltak igazán veszélyesek, így a gól nélküli döntetlen ha nem is teljesen igazságos eredmény, de a győzelemhez a gól szükségeltetik, ez viszont ma egyik csapatban sem volt benne. (15:04:06)

90+2
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pongrácz (Győri ETO FC II.), buktatásért.

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Bogáti (Budaörs), labdaelrúgásért.

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tányéros (Budaörs), buktatásért.

87
    Kimaradt a meccslabda! Kerékgyártó hozza ziccerbe Szabó Tibort, aki 14 méterről a kapu mellé emeli a labdát a kimozduló Szentpéteri mellett!

85
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Vankó, bejön Szabó T..

82
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Farkas Z., bejön Vörösbaranyi.

78
    Ferkó helyén Tüske.

75
    Szabó Bence nagy erővel lő a szabadrúgásból a bal sarokra, Szentpéteri véd bravúrral!

75
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ferkó (Budaörs), Illést buktatta a kaputól 22 méterre.

59
    Sánta helyett Bogáti a pályán.

Az első félidő jó iramot, és élvezetes játékot hozott. Az ETO fiataljai játszottak végig fölényben, előttük alakultak ki nagyobb helyzetek, köztük egy ziccer is, amit Szabó Bence elhibázott. A Budaörs egyértelműen a masszív védekezésből indított ellentámadásokban bízik, de eddig komoly veszélyt nem jelentettek a hazai kapura.

37
    Szabó Bence íveli be a szabadot, Medgyes csúsztat kevéssel a bal sarok mellé!

30
    Az első fél óra jó iramot, és hazai fölényt hozott, de igazi gólhelyzet csak egy adódott előttük.

27
    Vankó éles szögből rá is tűzi a szabadot, kevéssel a léc fölött zúg el a labda.

23
    Szabó Bence kap remek labdát a jobbösszekötő helyén, éles szögből lő, Szentpéteriről perdül szögletre.

18
    Illés fordul kapura, 17 méterről lő jó egy méterrel a léc fölé.

Az NBIII Nyugati csoportjának 14. fordulójának rangadóját rendezik ma kora délután Győrött, az éllovas Budaörs látogat a harmadik helyezett ETO II otthonába.

A hazaiak mérlege 9-1-3, 29:10-es gólaránnyal rendelkeznek, és zsinórban aratott öt győzelem után nagy önbizalommal várhatják a mérkőzést.

A Budaörs összesített mérlege 10-2-1, az 31:12 gólkülönbségük kiválónak mondható. Egyetlen vereségüket a Tatabánya otthonában szenvedték el a nyolcadik fordulóban, azóta viszont csak egyetlen pontot veszítettek, vagyis az ő formájukra sem lehet panasz.

Az előző szezonban a Budaörs a második helyen végzett , a győriek a negyediken, és mindkét mérkőzésükön budaörsi győzelem született, ez ma sem elképzelhetetlen, de a mérkőzés igazából klasszikusan három esélyes.

Gólok:

Lapok:   90+2. Pongrácz (ETO2) – 75. Ferkó (ORS), 90. Tányéros (ORS), 90+1. Bogáti (ORS)

Győri ETO FC II.: Pogacsics – Nagy B., Stanisic, Kozma, Medgyes – Pongrácz, Illés, Kerékgyártó – Szabó B., Farkas Z. (Vörösbaranyi), Vankó (85' Szabó T.)

Cserék: Cellár – Vörösbaranyi, Nácsa, Kelemen, Szabó T.

Budaörs: Szentpéteri – Tányéros, Sajbán Máté, Ferkó (78' Tüske), Hajós, Rajnay, Ferencz, Csobánki, Horváth L., Sajbán Miklós, Sánta (59' Bogáti)

Cserék: Bartos – Pleván, Ódé, Herczeg, Tüske, Slezák, Bogáti

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán – Márton Zsolt, Mohos Milán