Ferencváros – Békéscsaba 42:27 (vége) | Dunaújvárosi KKA – MTK-Budapest 31:24 (vége) | Érd – Győr 23:28 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
42:27 (19:14)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
szerda 19.11.2014, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

A mérkőzés véget ért, a hazai csapat megnyerte a meccset 42:27-re.

Fantasztikus mérkőzést láthattunk ma itt az Elek Gyula Arénában, a hazai együttes magabiztosan hozta az elvárt győzelmet, míg a vendég csapat részéről nem mondható el, hogy könnyen adták volna a mérkőzést, az első félidőben megszorongatták az FTC-t, de a második félidőben már ez nem sikerült, sok eladott labda volt mindkét csapat részéről.

Köszönöm a figyelmet! (19:21:38)

60
    Mérkőzés vége. (42:27)

29
    GÁVAI SZONJA még bedobta. (42:27) (42:27)

28
    HÁFRA NOÉMI bevágja. (42:26) (42:26)

28
    TOMORIT rántják le. (41:26) (41:26)

28
    BORBÉLY MÁRTA dobta be a hétméterest. (41:26) (41:26)

27
    FALUVÉGI kihagyta. (41:25) (41:25)

26
    SZARKA lő egy kapufát, de TOMORI összeszedi. (41:25) (41:25)

25
    SZARKA ADRIENN ismét helyére tette a labdát, egyenesen a kapuba. (41:25) (41:25)