Hollandia – Svédország 30:30 (vége) | Szerbia – Franciaország 16:27 (vége) | Horvátország – Németország 24:26 (vége)
Szlovákia – Montenegró 24:28 (vége)
Szerbia
16:27 (3:11)
Franciaország
szerda 10.12.2014, 18:00 • Gradski vrt Hall, Eszék • Európa-bajnokság

58
    NZE MINKO kapott két percet, a szerbek pedig büntetőt dobhatnak. (16:26)

52
    Kamto Njitam szándékosan lábbal ért a labdához, harmadik kiállítása után piros lapot kapott. (12:22)

43
    Niombla kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a szerbek. (9:21)

39
    Leveque kapott két percet, emberelőnyben támadhatnak a szerbek. (6:17)

36
    Kamto Njitam rántotta le ellenfelét, két percet kapott érte. Emberelőnyben támadhat Franciaország. (4:15)

32
    Rajovic kapott két percet, emberelőnyben támadhatnak a franciák. (3:11)

17
    Stoiljkovic rántotta le a beállóst, két percet kapott érte. Emberelőnyben támadhat Franciaország. (2:6)

12
    Kamto Njitam kapott két percet, emberelőnyben támadhat Szerbia. Közben Lekic a pályán. (1:4)

7
    Leveque rántotta le ellenfelét, emberelőnyben támadhatnak a szerbek. (0:3)

Szerbia: Risovic, Tomasevic (kapusok) – Krpez, Popovic, Stepanovic, Lekic, Zivkovic, Damnjanovic, Rajovic, Radojevic, Bandelier, Nisavic, Stoiljkovic, Cvijic, Lojpur
    Franciaország: Glauser, Leynaud (kapusok) – Kamto Njitam, Ayglon, Cisse, Pineau, Landre, Baudouin, Zaadi, Prouvensier, Dembele, Leveque, Nze Minko, Niombla, Lacrabere

Játékvezetők: Horváth, Marton