Puskás Akadémia FC – Fehérvár 0:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Pécsi MFC 1:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Nyíregyháza 0:1 (vége)
Dunaújváros – Győr 0:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – Újpest FC 2:2 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
1:0 (1:0)
Pécsi MFC
szombat 21.03.2015, 16:00 • Széktói Stadion, Kecskemét • OTP Bank Liga

90+5
    Itt a vége a találkozónak, az első félidő a Kecskemété volt a másodikban viszont,főleg a kiállítás után a Pécs játszott fölényben, de végül is nem sikerült kiegyenlíteni. A Pécs így elszenvedte első vereségét tavasszal míg a KTE továbbra is hibátlan. (17:48:55)

90+4
    A szabadrúgást Frőhlich csúsztatta a kapu fölé.

90+3
    Frőhlich kap szabadrúgást az utolsó percben, érdekes bírói ítélet. Az előtte lévő bedobást a vendégek 10 méterrel végezték el előrébbről és a fault is kérdéses.

90+3
    Laczkó kap sárgalapot visszahúzásért.

90+2
    Gréczi élesen belőtt labdájába Poleksić nyúlt bele.

90+2
    Bebeto indítása lesen találta Szivacskit.

90+1
    Laczkó gyönyörűen állította meg Pauljevićet, még a labda is az övé.

90+1
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Novák Csanád számára ennyi volt a találkozó, Szivacski Donát a helyén.

88
    Vukasović gyenge, lapos lövése pattog el a kapu mellett.

87
    Čaušić állítja meg a kitörni készülő Kitlt, végre itt az első sárgalap.

87
    Pauljević lőtte élesen középre a labdát, Rácz centikkel maradt le róla.

86
    Az utóbbi percekben nincs folyamatos játék, egyik csapat sem tud eljutni az ellenfél kapujáig.

83
    Skopljak hosszú labdája nem volt pontos Bebetonak.

82
    Márkvárt vezette ki az oldalvonalon túlra a labdát, bedobás.

80
    Makriev cselezgetett a tizenhatoson belül, egy védő odapiszkált de a labda pontosan Márkvárthoz került akinek a kapás lövése lecsúszott.

79
    Beszorítja az emberhátrányban lévő Pécs a saját térfelére a Kecskemétet.

77
    Utolsó pécsi csere, Weitzer helyén Frőhlich.

77
    Pauljević kapott Vukasovićtól egy csomagot a tizenhatoson belül, nincs büntető.

Pusztai Alex

Gólok: 22. Bebeto

Lapok:   90+3. Laczkó (KTE) – 87. Čaušić (PMFC)   51. James (PMFC)

KTE-Phoenix Mecano: Tujvel – Lovrić Gyagya('66 Eninful) Karan Skopljak Laczkó – Savić(c)('56 Gréczi) Vukasović Kitl – Bebeto Novák('90 Szivacski)
    Cserék: Kovács, Fótyik, Farkas, Szivacski, Patvaros, Eninful, Gréczi

Pécsi MFC: Poleksić – Nagy('46 Rácz) Čaušić Balogh Uzoma('68 Tadejević) – Weitzer('77 Frőhlich) James – Pauljević Márkvárt Szatmári(c) – Makriev
    Cserék: Gőcze, Ojdanić, Tadejević, Horváth, Kővári, Rácz, Frőhlich

Játékvezetők: Solymosi Péter – Ring György, Takács Gábor – Becséri Gergely – Szabó Zsolt, Kulcsár Katalin