Puskás Akadémia FC – Fehérvár 0:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Pécsi MFC 1:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Nyíregyháza 0:1 (vége)
Dunaújváros – Győr 0:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – Újpest FC 2:2 (vége)
Lombard Pápa FC
0:1 (0:0)
Nyíregyháza Spartacus FC
szombat 21.03.2015, 16:00 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Második félidőben valamelyest feljavult a játék. Pekár harmadik lehetőségét ha büntetőből is, de gólra váltotta így a Nyíregyháza megszerezte a 3 ponton. (17:53:00)

90+3

90+3
    Völgyi buktatta Seydit.

90+2
    Koller adja be a labdát, de Seydinek nem volt jó.

90+1
    11-est reklamálnak a hazaiak, de a játékvezető kirúgást ítél.

90+1
    3 perc hosszabbítás.

90
    Szöglettel jöhetnek a hazaiak.

90
    Utolsó percben cserél a vendég csapat. Pekár helyett Seydi a pályán.

89
    Bogunovic végzi el a szabadrúgást, amit belelő a sorfalba.

88
    Sluka kerül a földre, szabadrúgással jöhetnek a hazaik.

88
    Sluka szerez remek labdát, indulhatnak a hazaiak, de helyzetet megint nem tudnak kialakítani.

87
    Időhúzásért kap lapot a Nyíregyházi kapus.

87
    Sikerül felszabadítani a nyírségieknek a kapujukat.

86
    Minden pápai játékos elől van, de a szabadrúgást kifejelik, bedobással jöhetnek a hazaiak.

85
    Szabadrúgással jöhetnek a pápaiak, Popin került a földre a félpályánál.

83
    A pápai csapat még mindig nem tud áttörni a vendégek védelmén.

81
    Kihasználva második cseréjét a Szpari Rezes helyett Koller a pályán.

80
    SLuka kap lapot Zofcakot buktatta.

79
    10 perccel a mérkőzés vége előtt 0-1-re vezet a Nyíregyháza, de a pápai csapat nem állt vissza, próbálnak egyenlíteni.