Manchester City – West Bromwich Albion 3:0 (vége) | Aston Villa FC – Swansea City 0:1 (vége) | Newcastle United – Arsenal FC 1:2 (vége)
Southampton FC – Burnley FC 2:0 (vége) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (vége) | Tottenham Hotspur – Leicester City 4:3 (vége)
West Ham United – Sunderland AFC 1:0 (vége)
Newcastle United
1:2 (0:2)
Arsenal FC
szombat 21.03.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

A második félidő alapján megérdemelte volna a döntetlent a Newcastle, de egy mérkőzés 90 percből áll.

Olivier Giroud duplájára, a 49. percben SIssoko tudott válaszolni, de több gólt nem szerzett a Newcastle, így végül 3 ponttal mehetnek haza az Arsenal játékosai a St. James Park-ból.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok! (17:53:11)

90+4

90+3
    Bellerin hozza el a labdát Armstrong mellett, de belerúgja Krul-ba a meccslabdát közelről.

90+1
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    Cabella emel középre, Ospina gyűjti be.

89
    Csere a Arsenal FC-nél/nál: lemegy Welbeck, bejön Bellerin.

89
    Csere a Newcastle United-nél/nál: lemegy Ameobi, bejön Armstrong.

88
    Taylor szögletét Ospina húzza le.

87
    Newcastle szögletét, újabb követi.

87
    Perez cselez befelé, majd rálövi 16-ról, Ospina lábbal védi a megpattanó lövést.

86
    A szögletet felszabadítják a védők.

86
    Cabella kap hatalmas labdát, a középre lőtt átadását Koscielny rúgja szögletre.

83
    Cabella beadása túl hosszú a középen érkező társnak, Ospina vetődik rá.

82
    Cabella esik el a tizenhatoson belül, a játékvezető azonnal mutatja, hogy nincs tizenegyes, megy tovább a játék.

79
    Welbeck száguld végig a bal szélen, majd telibe lövi Krul-t a labdával közelről.

77
    Gutierrez oszt ki Chambers-nek egy kötényt, majd elindul a bal szélről befelé, de beadására nem érkezik senki középen.

75
    Sissoko szabálytalan.

74
    Cabella lövését gyűjti be Ospina. Nagyon szépen csinálta ezt a támadó, három Arsenal játékos mellett vitte el.