Manchester City – West Bromwich Albion 3:0 (vége) | Aston Villa FC – Swansea City 0:1 (vége) | Newcastle United – Arsenal FC 1:2 (vége)
Southampton FC – Burnley FC 2:0 (vége) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (vége) | Tottenham Hotspur – Leicester City 4:3 (vége)
West Ham United – Sunderland AFC 1:0 (vége)
Stoke City
1:2 (1:2)
Crystal Palace
szombat 21.03.2015, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

Szenzációs játékot hozott a második játékrész, újabb gólt azonban nem, így Alan Pardew csapata parádés győzelmet arat a Stoke City felett, így pedig megelőzik az Arsenal ellen vereséget szenvedő Newcastlet. A második félidő elején szinte percenként jöttek a nagyobbnál nagyobb helyzetek, az első tíz percben a Crystal, azt követően pedig a Stoke előtt adódtak hatalmas gólszerzési lehetőségek. A hazaiak többször is egyenlíthettek volna, ám elsősorban Speroni bravúros teljesítménye megakadályozta őket ebben, így pedig hat pontra csökken a két csapat közti különbség a tabellán. A végeredmény tehát Stoke City – Crystal Palace 1:2! Köszönjük a figyelmet! (17:56:39)

90+5

90+4
    Utolsó próbálkozásként Begovic rúgja fel a labdát, majd Ameobi még szabálytalankodik egyet, de Adam beadását fogja Speroni

90+4
    Bolasie futja le Pieterst a bal szélen, de nem adja be, inkább húzza az időt.

90+4
    Az utolsó percbe léptünk!

90+3
    Walters lapos beadása csak Speroninak jó.

90+3
    Gayle adja el a labdát a vendég támadás végén, jöhet a hazai akció.

90+2
    Kelly rossz helyre tisztázott Ireland elől, Diouf egyből lő 19 méterről, de nem talál kaput, fölé száll a labda!

90+2
    Egy perc már el is telt a hosszabbításból, alig maradt már ideje a Stoke Citynek.

90+1
    Négy perc a ráadás!

90
    A szöglet utáni beadásból Shawcross fejel 12 méterről, túl magas a fejese, nem veszélyes Speroni kapujára.

90
    Walters passzol a bal szélen Shawcrosshoz, akinek beadását Ledley vágja szögletre.

89
    Újabb szabadrúgás a Stokenak, ebből sincs lövés, kifejeli Ameobi.

88
    Adam küldi középre ezt is, ezúttal senki nem ér bele, így is résen kellett lennie Speroninak, az ölében landol a játékszer.

88
    Gayle kap sárga lapot, taktikai szabálytalanság a jobb szélen.

87
    Bolasie harcol ki szabadrúgást és nyer értékes másodperceket csapatának.

86
    Másik gólszerzőjét is lehozza Alan Pardew, Murray helyén Ameobi.

86
    Ward kapcsol le egy passzt Arnautovic elől a bal szélen.

85
    Most a Crystal Palace szorítja be tizenhatosára ellenfelét, de nem jutnak el beadásig, sem lövésig.