Manchester City – West Bromwich Albion 3:0 (vége) | Aston Villa FC – Swansea City 0:1 (vége) | Newcastle United – Arsenal FC 1:2 (vége)
Southampton FC – Burnley FC 2:0 (vége) | Stoke City – Crystal Palace 1:2 (vége) | Tottenham Hotspur – Leicester City 4:3 (vége)
West Ham United – Sunderland AFC 1:0 (vége)
West Ham United
1:0 (0:0)
Sunderland AFC
szombat 21.03.2015, 18:30 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Küzdelmes de alacsony színvonalú mérkőzést nyert meg a West Ham United.Jobbára a hazai csapatnál volt a labda de a támadásaikban nem volt semmi erő és kreativitás ezért a vendég játékosok ezeket könnyen hatástalanították.Sőt még Defoe lőhetett volna gólt az első félidőben ez azonban nem sikerült.Ezen az egygólos mérkőzésen a hazai csapat többet tett a győzelemért amit egy kis gólocskával el is ért de ezért is három pontot adnak. A Sunderland vereségével továbbra is nehéz helyzetben van egy hajszál választja el attól és egy pont hogy a kieső helyekre csússzon vissza.

90+2
    Jönnek előre a vendégek hátha sikerül az egyenlítés.

90+1
    Sakho helyett O.Brian jött be.

90
    3perc a hosszabítás.
    Diafra SAKHO - 1:0

88
    A West Ham gólt szerzett!
    Noble harcol a labdáért majd SAKHO-hoz passzol aki a 16-on belül laposan a hálóba lő.

88
    Lement a legveszélyesebb Defoe helyette Graham.

87
    Csere jön.

87
    Noble ad be de Pantilimon könnyen lehúzza a labdát.

86
    Felgyorsult a mérkőzés de nagy helyzet nincs.

85
    Van Anholt cselezget,ebből hazai kontra jön de nincs helyzet.

84
    Song lódul meg Sakhonak passzol és bár percenként jönnek a beadások de továbbra sincs meg az a kis gól.