Atlético Madrid – Getafe CF 2:0 (vége) | Rayo Vallecano – Málaga CF 1:0 (vége) | Levante – Real Club Celta de Vigo 0:1 (vége)
Athletic Bilbao – UD Almería 2:1 (vége) | Granada – SD Eibar 0:0 (vége)
Levante UD
0:1 (0:0)
Celta de Vigo
szombat 21.03.2015, 20:00 • Ciutat de València • Primera División

Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. Az elsőben inkább a vendég, a másodikban a hazaiak domináltak. Ennek ellenére nemcsak a labdabirtoklásban, a kapura lövésekben, a kapufa eltalálásában, de a gólszerzésben is a Celta járt az élen. Így megérdemelten indulhatnak haza a 3 ponttal a tarsolyukban!

A Levante együtteséből Tono, Morales és Garcia játszott jól, míg a Celta Vigo együtteséből Cabral, Fontas, Orellana, Nolito, Krohn-Dehli és Fernandez játéka volt kiemelkedő!

Köszönjük, hogy velünk tartottak! (21:52:16)

90+3

90+2
    Nolito 12 méteres lövését bravúrral ütötte szögletre Marino.

90+2
    Tono szöktette hosszan magát, így nem érhette el a labdát. Celta partdobás következik.

90+2
    Sárga lapot kapott Jonny is.

90+1
    Bedobást végezhet el a vendég együttes a félpályánál.

90
    A játékvezető segédje 3 percet hosszabbítást jelez.

A Celta Vigo gólt szerzett!

Mintaszerű – egyérintős passzokkal – támadás végén CHARLES DIAZ DE OLIVEIRA 5 méterről, becsúszva továbbít a hálóba!

86
    Nolito cikázott a bal szélen, 2 emberen sikerült átjutnia, de a harmadikon már nem

85
    El Zhar kap egy hajszállal hosszabb labdát, mint amit elérne – így a kapusé lett a játékszer

84
    Mallo kap sárga lapot, kemény belemenését.

83
    Garcia kap pihenőt, Martins kap pár percet.

82
    Teljesen behúzódik a hazai csapat kapuja előterébe.

Gólok: 87. Chales

Lapok:   28. Garcia (LVN), 39. Tono (LVN), 40. Barral (LVN), 45. Diop (LVN) – 31. Larrivey (CVG), 84. Mallo (CVG), 90+2. Jonny (CVG)

Levante UD: Marino – Morales, Navarro, Ramis, Tono – Xumetra (El Zhar 68'), Simao, Diop (Jose Mari 57'), Garcia (Martins 83') – Uche, Barral
    Cserék: Jesus Fernandez – Ivan, Casadesus, Vyntra

Celta de Vigo: Alvarez – Mallo, Cabral, Fontas, Jonny – Orellana, Krohn-Dehli (Radoja 89'), Fernandez – Mina (Hernandez 75'), Larrivey (Charles 78'), Nolito
    Cserék: Blanco – Bongonda, Alex Lopez, Sergi Gomez

Játékvezetők: José Teixeira – Asszisztensek: Francisco Lamsfús, José Martínez – Tartalék játékvezető: Álvaro López