Hannover 96 – Borussia Dortmund 2:3 (vége) | SC Freiburg – FC Augsburg 2:0 (vége) | VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt 3:1 (vége)
1. FC Köln – Werder Bremen 1:1 (vége) | SC Paderborn 07 – 1899 Hoffenheim 0:0 (vége) | FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
Hannover 96
2:3 (1:1)
Borussia Dortmund
szombat 21.03.2015, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Bundesliga

A hazaiak rossz sorozata folytatódott, már tíz forduló óta nyeretlen a Hannover. Az első félidőben összességében kiegyenlített volt a küzdelem a pályán, a felek 1:1-es állásnál mehettek pihenőre.
    A fordulást követően a hazaiak az 55. percben Bittencourt kiállítása miatt emberhátrányba kerültek, ezt az 57. percben Kagawa már ki is használta. Néhány perc múlva jött az újabb dortmundi gól, félő volt hogy összeomlik a Hannover. A folytatásban is inkább a vendégek voltak aktívabbak, ennek ellenére Stindl szépségdíjas góljával a hazaiaknak sikerült szépíteniük.
    Több találat a mérkőzésen már nem esett, így a Dortmund elvitte a három pontot.
    Köszönöm a figyelmet! (17:36:50)

90+4

90+4
    Az utolsó percben mezőnyben folyt a játék, a Hannover már nem jutott el veszélyes területig.

90+3
    Andreasen vállalta el a hazaiak szabadrúgását, mintegy 22 méterről fölé lőtte.

90+2
    Subotic volt szabálytalan, a hazaiak mintegy 22 méterről végezhetnek el szabadrúgást.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    Ramos jött be Reus helyett.

89
    A Hannover emberhátrányban is támad, a hazaiak még reménykednek az egy pontban.

88
    Veszélyes centerezés jobbról a hazaiaktól, végül Weidenfeller vetődéssel összeszedte a labdát.

86
    Jobbról ívelhetett be szabadrúgást a Dortmund, a vendégek a hosszúról visszafejelték középre, de a csapattárs fejjel nem érte el a labdát.

85
    Andreasen jött be a lecserélt Sakaj helyett.

84
    Joselu lesen volt, szabadrúgással jöhet kifelé a Dortmund.

82
    A Hannover gólt szerzett!
    Hoppá, mekkora gól! LARS STINDL kapott labdát a vendégek tizenhatosa előtt, majd 18 méterről bombázott a bal felsőbe. Weidenfeller nyújtózkodott, de nem érhette el a labdát.

80
    Reus kitűnő labdát kapott, lövése a kapufán csattant, ezt most megúszták a hazaiak.

79
    Papastathopoulos lőtte be a labdát a hazaiak tizenhatosára, Zieler összeszedte.

77
    A Hannover ívelhetett be szabadrúgást a vendégek tizenhatosára, semmilyen veszélyt nem jelentett.

76
    Papastathopoulos jobbról, mintegy 14 méterről lőtt kapura, Zieler nagyot védett.

75
    A Dortmund emberelőnyben és a biztos vezetés birtokában tartja a labdát, a vendégeknek nem sürgős.