Hannover 96 – Borussia Dortmund 2:3 (vége) | SC Freiburg – FC Augsburg 2:0 (vége) | VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt 3:1 (vége)
1. FC Köln – Werder Bremen 1:1 (vége) | SC Paderborn 07 – 1899 Hoffenheim 0:0 (vége) | FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 0:1 (vége)
SC Freiburg
2:0 (0:0)
FC Augsburg
szombat 21.03.2015, 15:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Valamivel többet volt a labda az Augsburgnál és többet is lőttek kapura a vendégek. Ám ez ma nagyon kevés volt, mert a Freiburg pontosabb volt, a második félidőben kétszer is betaláltak a hazaiak és otthon tartották a három pontot. Az Augsburg újabb meglepő vereséget szenvedett egy hátsó alakzatbeli csapattól.

Freiburg – Augsburg: 2-0!
    ---- (17:23:19)

90+3

90
    Az utolsó hazai csere Höfler helyett Schuster, taktikai jellegű.

87
    Kevés a hátralevő idő, úgy tűnik, megszületik a meglepetés, az Augsburg újabb meglepő vereséget szenved.
    Nils PETERSEN - 2:0

85
    A Freiburg gólt szerzett!
    Az imént beállt Darida önzetlen passzából szerez újabb gólt a Freiburg, NILS PETERSEN növeli az előnyt, alighanem eldőlt! 2-0!

82
    A gólszerző Schmid hagyja el a pályát a hazaiaknál, Darida a helyén.

80
    Nem unatkozunk, 11-16 a lövésarány, de egyelőre még csak az az egyetlen Freiburg találat esett.

76
    A szokásos csereember, Caiuby érkezik az Augsburg együttesébe Kohr helyett.
    Jonathan SCHMID - 1:0

72
    Sorg gólpasszát JONATHAN SCHMID váltja gólra, vezet a Freiburg, kérem! 1-0!

70
    Dong-Wont Matavz váltja az Augsburg csapatában.

67
    Riether kapott sárga lapot, ez a mérkőzés első figyelmeztetése.

66
    Frantz le, Petersen be a Freiburg csapatánál.

64
    Jó ideje nem tudott támadni a vendég csapat, ám Mehmedi fejese nagy helyzet volt a túloldalon, de kimaradt!

52
    Megsorozta ellenfelét az Augsburg, 8-13-ra változott a lövések aránya, ténylegesen 5, illetve 6 ment kapura.